Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Inzulinrezisztencia esetén...

Inzulinrezisztencia esetén milyen táplálkozást tudtok javasolni?

Figyelt kérdés
Tudom, ott a 160 gr CH diéta. Ennyi kenyeret nem akarok enni. Ott a peleo. Viszont az nekem meg a ló túloldala. A kettő közt nem lehet valami okosat kitalálni? Mondjuk ebédre rendelek valami paleo kaját. De reggelire, vacsira mit egyek? Valahogy a szendvicsen kívül más nem jut eszembe.

2013. jún. 5. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
160g Ch kenyérben 3 10dkg-s szelet vagyis 3 szelet ujjnyi fehétkenxér ez nem olyan sok
2013. jún. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szintiszoli123 ***** válasza:
48%
A kenyérnek nem 100%-a CH. 160 gramm CH az kb 300 gramm kenyérben van. De a 160 grammba tudtommal minden beleszámít, nem csak a kenyér. Én nem vagyok paleós, de a helyedben kipróbálnám. Édesapám 2. típusú cukorbeteg, 160-as diétára írták, de nem tartja be, mégis egész jól elvan, pedig lőnie kell az inzulint. Tudom, ez neked nem vigasz. Nekem most híznom kell, ezért nem paleózhatok, de a helyedben tuti kipróbálnám. Reggel meg ehetsz kenyeret, akkor úgyispadlón a vércukor (normál esetben, meg, ha estére nem vágtad tele magad CH-val).
2013. jún. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Én a paleot ajánlanám!! Szendi Gábor, a paleo táplálkozás szuper ismerője családjában is van ilyen beteg, tehát még figyelmesebb, bár én másban is sokat tanultam tőle..
2013. jún. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inzulinrezisztencia esetén a paleot nem ajánlom, apukám próbálta, de neki nem vált be. Itt ugyan sokan azt reklámozzák, hatalmas üzlet van benne, de nem kell mindent elhinni. Csak azért ilyen népszerű mert fogyni lehet tőle, mivel lecsökken a szénhidrát fogyasztás. Tejtermékekből tényleg jobb, ha kevesebbet fogyasztasz, vagy egyáltalán, de ennyi húsra nincs szüksége a szervezetnek.
2013. jún. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!