Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatok 15 kg-t és...

Hogyan fogyhatok 15 kg-t és viszonylag gyorsan?

Figyelt kérdés
168 cm magas vagyok és 73,5 kg és kb 58 kg szeretnék lenni mit tehetnék és nem is 1 év alatt akarom leadni hanem minél hamarabb .KÉRLEK SEGITSETEK!!
2009. máj. 4. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
fogj egy kést, esetleg egy flexet és vágj, ez a leggyorsabb :D Máskülönben válts életmódot, és ne várd a csodát, mivel nincsenek csodaszerek (ha lennének, akkor mindenki sovány lenne, nemde?)
2009. máj. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

No ha bírod a koplalást és szeretnél visszahízni akkor a következő:D(én módszerem,nekem 18kg ment le 3 és fél hónap alatt)

Napi 3x étkeztem,5 után már semmit.

Reggeli: 1 műzliszelet, 2 nagy sárgarépa, alma, eper, vagy vmilyen gyümölcs, vagy gabona szelet, puffasztott rizs halpástétommal, kefír, natúrjoghurt, gabonagolyó (persze nem egyszerre,külön és kis mennyiségben)

Ebéd: vagy üres leves, üres paradicsom,vagy borsóleves, zöldéségleves, olyan amiben nincs sem liszt sem tejszín, sem só.Húsból: teflonosban olaj nélkül(vagy olivaolajjal de egy teákanállal csak), csirkemell, vagy hal simán só nélkül kevés mennyiségben magában. Saláták natúr joghurt öntettel,sok zöldséggel,vagy zöldség magában, töltött padlizsán ilyenek(van fogyókúrások könyve alacsonyklóriás ételekkel),jah igen,tengeri gyümik is lehetnek.Volt,hogy csak gyüminapom volt,akkor egy 1/4 dinnye volt az ebédA lényeg,hogy tészták, liszt, kenyér, tojás, só ,étolaj kizárva,jah és persze éesség cukor stb is...

Vacsi: gyümölcs,valami könnyű mégis...

Minden étkezés előtt,2dl vízben oldott 2evkanál almaecetet ittam,sőt még az uzsi és tízórai helyett is.Estére még ittam egy 1dl citromlevet 1dl vízzel,valamint fogyókúrás aloe vera ital(ez nekem csak ösztönzésre kellett).

Nos ennyi a titok,plusz,feszítő krémmel kentem magam minden reggel és este,hideg meleg váltózuhany,plusz fellépcsőztem legalább egyszer minden nap a 6.ra.Sportolnom nem lehetett mert terhelésre fulladó asztmás vagyok:D

2009. máj. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Adipex retard.Keress rá a net
2009. máj. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az utolsó 2 válaszolónak köszönöm
2009. máj. 4. 17:24
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

"Adipex retard.Keress rá a net"


Persze ajánljunk pult alatt árult gyógyszereket egyből!

És ha vélelten velehal vállalod a felelősséget?

Sztem nem...

Sport, diéta. Egészségesebb és jobb nincsen.

2009. máj. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Én sem haltam bele,nyugodtan ajánlom.
2009. máj. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
"Én sem haltam bele,nyugodtan ajánlom." Még szerencse hogy midnen ember egyforma és mindenkire minden ugyanúgy hat. Ilyenkor vonom ktésége a szólás szabadságát, hogy minden idióta tanácsokat osztogat!
2009. máj. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha idiótázni akarsz nézz magadba.Nem te vagy az?
2009. máj. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pedig igaza van. A gyógyszerre mindenki másképp reagál lehet, hogy amit te meg sem érzel abba más belehal.

Ezek a szerek meg különben ha jól tudom az idegrendszerre hatnak, amivel nem játszanék...

2009. máj. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!