Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha viszonylag lassan évek...

Ha viszonylag lassan évek alatt szedetem 6-7 év kb fel 27-30kg+ akkor mennyi idő alatt fogyhatok le?

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 18:59
 1/7 anonim válasza:
Attól hogy mennyit mozogsz, ha túlsúlyos vagy, akkor lehet 1 és fél év, ha nem akkor 5-6 hónap, sok idő telik el mire a szervezet hozzányúl a zsírhoz, lassú kémiai folyamat!
2010. szept. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egészségesen maximum heti 0,5-1 kg-ot tudsz fogyni. De vannak olyan időszakok, mikor megáll, stagnál a fogyás. Így ha egészségesen étkezel és sportolsz, akkor 13-14 hónap alatt tudnád leadni a feleslegedet.
2010. szept. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5%

És közben nem néztél tükörbe? Miért épp most ijedtél meg? 30 kg az épp egy fél embernyi háj. Nem semmi vagy.

Férjhez akarsz menni?

Theodore Atkins

2010. szept. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha van kitartásod és akaraterőd akkor megoldható a heti 1kg fogyás. Ha kicsit lazábban csinálod akkor fél kiló.

30kg én azt mondom 8-12 hónap, de számolj a plasztikai sebésszel ha már idősebb korban vagy. Ha 20-30 között vagy akkor valószínűleg a bőröd jól fog alkalmazkodni, idősebb korban nem.

2010. szept. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

en gyerek mellett sajnos csak heti 1-2x mozgok, plussz 1000-1200 kaloriat eszek, öt hónap alatt 12 kiló. most rátaláltam egy csoda mozgásformára, amit imádok, remélem többször is el tudok járni, mint heti 1-2.

31 éves vagyok, hát nem mai csirke :))))

remélem segítettem valamennyit konkrét példával

(öt eve ugyanennyi ido alatt ugyanennyi erobefektetessel 20 kiló ment le :()

2010. szept. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Másfél év.
2010. szept. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz a kérdés megfogalmazása. Nem az a lényeg mennyi idő alatt, hanem a, hogy milyen minőségben és mennyire tartósan. Egy életmód váltás utái tartós változást években kell mérni.
2010. szept. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!