Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van az, hogy lassan 2...

Miért van az, hogy lassan 2 hete zabálok (szerintem napi 3000-4000 kcalákat), mégsem hízok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem egyik napról a másikra fogsz látványosan hízni. Ha meg mozogsz is mellé, akkor még annyira sem.
2013. jún. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De 2 hét alatt már híznom kéne, nem?

Amikor fogyóztam, akkor heti 1 kg-ot fogytam.

És semmit nem mozgok, a vizsgaidőszak miatt egész nap ülök.


A stressztől lehet, hogy nem hízok?

2013. jún. 11. 12:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy a stressztől van, de az is lehet, hogy csak simán felgyorsult az anyagcseréd.
2013. jún. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne csodáld, hogy vizsgaidőszakban nem hízol! Az agyad rengeteg energiát használ fel. Amúgy hízni nehezebben lehet, mint fogyni. Nulla mozgásról, hamarabb érsz el eredményt, mintha sokat mozogsz, aztán meg kevesebbet. Negatívba nem tudod csökkenteni a napi mozgásodat...
2013. jún. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mit zabálsz, mi az hogy szerinted 3000-4000 kcal?


Ektomorfok nem híznak csak úgy. Tényleg sok kell, és ebből is sok Ch, tejtermékekkel ráturbózva.

2013. jún. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!