Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízhatnék?

Hogyan hízhatnék?

Figyelt kérdés

Nagyon vékony lány vagyok, ami miatt gyakorlatilag mindenki piszkál vagy megszól. Magamtól is tudom, hogy nagyon sovány vagyok, híznom kell, de lisztérzékeny (/gluténérzékeny) vagyok és genetikai okai is vannak a vékonyságomnak.

Milyen táplálkozással/étrenddel tudnék hízni minél többet? Mivel búzalisztet nem ehetek, ezért valami más kell, ami hizlal, de mi lehet a legjobb? És mi lenne a legalkalmasabb sport?

Légyszi, aki tud, írjon valami tanácsot, vagy írja le tapasztalatait, ha volt már valami hasonló helyzetben! Köszönöm.


2013. jún. 15. 15:41
 1/5 anonim válasza:
Meki xd
2013. jún. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a mekiben is csak sültkrumplit, salátákat meg ilyen kajákat ehetek :D semmi hambi, csibehusi vagy nem tudom mik vannak még ott, tehát ez ki van lőve :) de akármennyi gyorskaját eszek, vagy zsíros dolgokat, nem hizlal.
2013. jún. 15. 16:34
 3/5 anonim ***** válasza:
súlyzózást ajánlom és 1 tömegnövelőt a jumbo termékre keress rá így: scitec jumbo ezt próbáld ki ha ettől nem hízol meg pofán vágom magam...ez egy komoly tömegnövelő kifejezetten vékony embereknek..
2013. jún. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mégsem vedd meg,hanem érdeklődj scitec boltban ha van közel hozzád,vagy biotech boltban,hogy tudnának-e ajánlani olyat amire nem vagy érzékeny mert most láttam meg


zabliszt van benne és nehogy kárt okozz magadba..de ne ess kétségbe kérdezz a boltban és segítenek

2013. jún. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké köszi a választ :)
2013. jún. 17. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!