Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy vegyem rá a barátom,...

Hogy vegyem rá a barátom, hogy menjen el egy pszichológushoz?

Figyelt kérdés

Borzasztó amit művel....kaja terén addig eszik amíg lát, és tényleg borzasztó mennyiségű kaját, és ne értsetek félre én nem sajnálom tőle a kaját mert egyen, de folyamatosan rosszul van, már a gyomra se bírja...


Én azt gondolom, hogy valamilyen stresszt vezet le így, vagy valamilyen örömöt pótol ami hiányzik az életéből, de hallani se akar erről a megoldásról.


2013. jún. 26. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy pszichés ez a dolog. Talán csak gyorsabb az anyagcseréje, mint másnak, vagy több fizikai munkát végez, vagy ilyesmi. Előbb ezekre gondolj!
2013. jún. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szintiszoli123 ***** válasza:
Hízik tőle? Ha nem hízik el, akkor miért baj, hogy eszeik?
2013. jún. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hízik tőle, és pont ezt mondtam h nem sajnálom tőle, de már a gyomra se bírja, folyamatosan megy a hasa....

Amúgy meg szerintem nem normális ha valaki 7 tányér kaját eszik meg egyszerre

2013. jún. 27. 08:07
 4/6 A kérdező kommentje:
Fizikai munkát nem végez mivel számítógép előtt dolgozik
2013. jún. 27. 08:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem mondta, hogy ez nála evési kényszer? Nem beszélt neked arról hogy mennyire rossz neki ez a helyzet? Ha úgy veszed észre hogy nem akar változtatni, nem akar hallani pszichológusról, orvosi segítségről, vizsgálatról, akkor úgy sem tudsz neki segíteni. Először neki kell eldöntenie azt hogy mit is akar. Ha azt választja hogy köszönöm szépen nem kérek segítséget akkor nem lehet mit csinálni. Még ha rágják is a fülét akkor sem, sőt még passzívabbá,elutasítóbbá is válhat.

2013. jún. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Mindenképpen el kellene mennetek egy kivizsgálásra, lehet hogy túl sok a gyomorsava! Vagy ki tudja, valami nincs rendben az emésztésével! Ha régóta ennyit eszik, már biztos ki is van tágulva a gyomra.

Ha kizárják a szervi okokat, akkor marad a pszichológus, de muszáj lépni, mert ez nem egészséges, amit csinál!

Mondd el neki, hogy pszichológushoz nem az elmebetegek járnak, hanem értelmes emberek, akik képesek felfogni, hogy csak így tudnak segíteni a problémájukon.

A legjobbakat nektek!!!

2013. júl. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!