Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek kéne sokat fogynom...

Szerintetek kéne sokat fogynom? Nagyon dagadt vagyok? Kép lent

Figyelt kérdés
[link]

2013. jún. 30. 15:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem kéne fogynod
2013. jún. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem unjátok még ezt???


Magad is látod,hogy nem vagy se molett se kövér......

2013. jún. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Valamennyit kéne mert alacsony vagy, viszont dagadt semmiképp nem látszol

21/F

2013. jún. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lennél már dagadt? Nem értem mi van a mai lányokkal. Nincsenek tisztában a fogalmakkal! Egy dagadt ember nem így néz ki!!!
2013. jún. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Testképzavarod van ?, mert azt kezeltetni kell.
2013. jún. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
azért kérdezem mert az osztálytársaimtól..mindennap megkaptam kb..h kövér vagyok..amugy 172cm és 60 kg vagyok
2013. jún. 30. 16:09
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

egy újabb idióta lány, aki a topmodellekre akar hasonlítani.

Nem, nem divat az anorexia, felejtsd el, hogy fogyni kéne.

Érezd jól magad a bőrödben. Sportolj, és akkor formálod a tested, jobban fogsz kinézni.

Akinek meg nem NORMÁL testalkatú lány kell, majd vesz magának egy barbie babát, vagy bemegy egy plázába ri.bancvadászatra^^

2013. jún. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A 4. vagyok. Aki azt mondja rád, hogy kövér vagy, annak az értelmi képességeivel nagyon súlyos gondok vannak!!!
2013. jún. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm és hát igazából nyolc éve kézilabdázom..és ahhoz alapból is kell egy bizonyos súly különben félbetörnek a pályán :$$$ és köszönöm amugy nektek <3
2013. jún. 30. 16:15
 10/14 anonim ***** válasza:

Tehát akkor az osztálytársaid féltékenyek, vagy nagyon p*csák. Ne foglalkozz velük, úgy vagy jó, ahogy vagy.

Én is ilyen alkatú vagyok, bár én 12 évig táncoltam, nem kéziztem.

Nem túlzok, hogyha azt mondom, hogy fél év során, mikor főiskolára kerültem körülbelül 20-30 srác környékezett meg.

Természetesen nem játszottam velük, előre kikötöttem, hogy csak barátság lehet köztünk, emg minden, nem használtam ki senkit.

De ezzel annyit szeretnék mondani, hogyha elfogadod magad olyannak, amilyen vagy és szereted magad. Hidd el, sokan észre fognak venni. Ami újfent önbizalomnövelő. (De azért nehogy beképzelt légy...) És mosolyoooogj! (:

2013. jún. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!