Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » 14 eves vagyok es 50 kg....

14 eves vagyok es 50 kg. Fogynom kene? Neha ugy erzem DAGADT vagyok. Mit szoltok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 10:40
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
80%

Hány cm magas vagy?

Amúgy írd be Google-be, hogy "gyerek BMI", kiad rá egy oldalt, ahol meg kell adni a magasságot, életkort, nemet, testsúlyt, és kiadja, hogy dagadt vagy-e, vagy se! :-)

2010. júl. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
80%

[link]


Na tessék, itt az oldal!

2010. júl. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
168 cm
2010. júl. 10. 10:47
 4/47 anonim ***** válasza:
100%

Az oldal szerint a normál tartományba esik.


17,7 a BMI-d

2010. júl. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kell fogynod! Ha 50 kilóval és 168cm magassággal dagadtnak érzed magad, akkor anorexiás vagy. Én még kevésnek is gondolom a súlyodat a magasságodhoz képest.
2010. júl. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
enis anorexiatol felek...ma sem ettem meg semmit......
2010. júl. 10. 11:09
 7/47 anonim ***** válasza:
54%
168 cm-esen "dagadt"-nak tartod magad? Hát képzeld el drágám, ez már szinte majdnem anorexia. Nagyon sok beteh 14 éves lány szívesen lenne a helyedben. Nekik az életük a fontos, neked a súlyod. Hát mondok neked valamit: Szánalmas vagy. Szerinted hogy néznek rád a fiúk? Ők a magabiztos, magukat szerető lányokba szeretnek bele, nem a beképzelt, nyavalygós, elfuserált kiscsajokba, mint aki te vagy. Lehet, hogy túl durván fogalmaztam. ová fajul ez a világ? Én ezt szólom, édesem. Nézz tükörbe, és gondolkodj el. Valószínűleg egy elkényeztetett kis p*csa vagy, aki már nem tud mit kezdeni magával. Ezen kéne elgondolkodni, mielőtt b*romságokat kérdezel.
2010. júl. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
a legnagyobb jószándékkal mondom neked hogy FELEJTSD EL A SÚLYOD! ne ess már te is ebbe a divathibába, hogy csak a külfőd, csak a kg-jaid kötnek le! HATALMAS HIBA! ne ez töltse ki az életed, mert nagyon megkeseredett ember leszel :S sportolj, annyit egyél mindig amennyi jólesik, nem annyit hogy kidurranj, és akkor nem lesz smemi gond.. méreckedésről pedig szokj le!
2010. júl. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
Figyelj, én 15 éves vagyok, és ugyan olyan magam, mint te. Az én súlyom kb 68kg. Igen, rajtam van olyan 9-10 kg felesleg... De szerintem ha 50kg lennék, én akkor hízni szeretnék, és nem fogyni.
2010. júl. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:

Nem vagyok elkenyesztetve kepzeld draga,nagyon is fius vagyok,bevallalos csaj,semmitol nem ijedeg vissza,senkitol sem felek,toled se,mindenkivel szembeszallok.Tehat ez az en bajom,ez egy betegseg,hogy fogyni akarok,.Inkabb biztatnal,nem hogy alaasod az onbizalmam dragam.VASALT HAJ NEM KELL,SE CSILLOGO RUHA DRAGA KOVEKKEL,EN MAS VAGYOK,NEKEM A LAZASAG SZAMIT NEM A TUSAROK

!!!!!!!!!!!!!

2010. júl. 10. 11:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!