Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ti mennyi ideig szoktattátok...

Ti mennyi ideig szoktattátok magatokat a vegetáriánus életmódhoz?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
0 ideig.
2013. júl. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt 'szoktatasi' periodus, de en megundorodtam a husoktol 16 evesen, ugyhogy nem is kellett.

Tudom, a magukat ugymond 'igazi' vegaknak tartok el fognak itelni, de nalam nincs ideologiai hattere annak, hogy nem fogyasztok allathust. Szeretem az allatokat es nem bantanam oket, de nem ez az oka az elhatarozasomnak. Egyszeruen rosszul vagyok az izetol es meguli a gyomromat. Szerintem vannak olyanok, mint en, egyszeruen nem valo nekunk a hus.

2013. júl. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"..Tudom, a magukat ugymond 'igazi' vegaknak tartok el fognak itelni.."

Én nem ítéllek el :-) szerintem valójában lényegtelen milyen okból teszünk valamit, ha az eredmény ugyanaz.

Én egyik napról a másikra lettem vegetáriánus, éppen 3 éve, miután megnéztem az Earthlings c. filmet. még néhány hónapig hiányoztak a megszokott ízek, de aztán teljesen átáll az agyad, én már nem is tudnám elképzelni, hogy húst egyek, pedig korábban szerettem. Ha változatosan táplálkozol nem fenyeget hiánybetegség veszélye.

2013. júl. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!