Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit egyek vagy milyen gyakorla...

Mit egyek vagy milyen gyakorlatokat csinaljak ha már van 1 kis uszágumi az oldalamon es hatul melltarto alatt is felszedtem par kilot?

Figyelt kérdés
Nm akarok csontkiallitas lennibde mar kicsit sok a felesleg ami rajtam van :( milyen gyakorlatokat csinaljak hogy hatamrol ( lapocka alart...) is fogyjak??az orvos aztmondta hogy ilyen alkat vagyok es nemtusok fohyni se mert az egesz csaladom duci..viszont sokan piszkalnak es mar ez kerget a halalba...16L
2013. júl. 28. 14:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, olyan fogyás, hogy csak egy pontról fogsz nincs.

Először is a táplálkozásodra oda kell figyelni, egészséges dolgokat kell enned, kerüld az összes cukros dolgot.

És próbálj minden nap edzeni egy 30-40 percet, van sok ilyen zsírégetős videó , csináld azokat végig és ha kitartó vagy le fog menni! De ne várj csodát 1 hét elteltével, csak ne add fel és megjön az eredmény!

2013. júl. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!