Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat végezzek,...

Milyen gyakorlatokat végezzek, mit csináljak, mit ne egyek, hogy lemenjen a kis hasam és pár kiló amit felszedtem az utóbi időben?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csinálj hasprést, lábemeléseket, felüléseket.

Azt hogy mit egyél nem tudom. Sok emberre másképpen hat ugyan az az étel is. Ha edzel rá szerintem úgyis lemegy ha normálisan eszel is.

2011. júl. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bix ***** válasza:

"Szerintem csinálj hasprést, lábemeléseket, felüléseket. "


mert helyi fogyás meg pont neki lesz:D helyileg edzhet, de hogy a hasazással nem tünteti el a zsírt a hasról az is fix. diéta + kardió. fogyni csak globálisan, egész testről lehet, ahogy hízni is

2011. júl. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A hasprés, felülés, lábemelgetés szép és jó, de ha hízott, tehát a hasán van zsír, akkor a haspréssel és társaival nem sokra megy. Izmosabb lesz a hasa, ez tény, de a zsírtól nem fog látszódni, tehát először a zsírt kellene elégetni, ami diéta és kardiós mozgás kombinációjával érhető el. Ha fogytál és eltűnik a zsírréteg, akkor érdemes haspréseket, felüléseket és ilyeneket csinálni, mert utána már látszódhat is:)

16/L

2011. júl. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szigorú diéta sport önfegyelem

Csináljuk együtt??

2011. júl. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,és a tippeket.
2011. júl. 1. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!