Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízás, de hogyan is? Komoly...

Hízás, de hogyan is? Komoly tanácsra lenne szükségem, kicsit bonyolult a helyzet, bővebben lent

Figyelt kérdés

Anorexiás vagyok, jelenleg 40 kg.Muszáj híznom különben visszaküldenek a kórházba, amit én nagyon el szeretnék kerülni.A kérdés maga az lenne, hogy mi legyen az étrendem (mikből álljon, hány kcal stb.), ami egészséges lenne?(a zsíroskenyeres mekis ötletek kíméljenek, még nem vagyok képes ilyeneket enni).Plusz napi 2x 300 kcal-os tápszert kell innom.

Ami pedig megnehezíti az egészet, hogy nem sportolhatok.Akkor mindenképp csak zsír fog feljönni és ha igen, akkor azt utána milyen nehéz lesz izommá alakítani?

Előre is nagyon köszönöm, ha valaki tud segíteni.:) 17L



2013. júl. 31. 19:45
1 2
 11/11 anonim válasza:
0%
ha hízni akarsz egyél baromi sok szénhidrátot,vitamint,végezz nyújtásokat egyél gyors kaját a mc'donalds-ból meg a KFC-ből,igyál meleg tejet olvasztott vajjal.ha már felhíztál és valóban hájas vagy akkor felülések fekvőtámaszok és napi szinten végezz futást is!
2013. dec. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!