Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízhatnék?

Hogyan hízhatnék?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy 17 éves lány vagyok aki súlyproblémákkal küzd. Sokakkal ellentétben nem fogynom kell hanem igencsak hízni. 158 cm vagyok és 42 kilogramm. Már tényleg nagyon sovány vagyok és muszáj lenne híznom kicsit, mert így kórházba is kerülhetek. Kérlek titeket segítsetek nekem!

2013. aug. 12. 17:17
 1/7 Szintiszoli123 ***** válasza:
Sportolj és vigyél be több kalóriát, mint amennyit elhasználsz. Tényleg csak ennyin múlik. Indulásként próbálkozz heti 3-400 Kcal plusszal.
2013. aug. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd én felnőtt vagyok és pont 158 cm és 42 kiló. (Na jó, most épp 43,5) És nem akarom elbagatellizálni a dolgot, de évek óta nem hogy kórházba nem kerültem, de táppénzen sem voltam még (kop-kop).


Amit én javaslok, hogy figyelj oda, hogy eleget egyél: hogy rendesen reggelizz, egyél valamit délelőtt, hogy ebédelj elsőt, másodikat, ha bírsz, desszertet, délután valami uzsonnát, és ne hagyd ki a vacsorát.

A sport jó ötlet, de semmiképp ne kaja helyett, hanem előtte.

És táplálkozz változatosan.


Nálam az a szűk keresztmetszet, hogy ne hagyjak ki kaját, mert sokszor elhúzom az időt, és kimarad egy-egy étkezés, meg én nem is bírok egy alkalommal se sokat enni, de törekszek rá, hogy 42 kiló alá ne menjek.

Mindenesetre, ha egyéb gondod nincs, nem kell túlparázni, de mondom: rendszeres és egészséges táplálkozás!!!

2013. aug. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos mióta ennyire vékony vagyok azóta eléggé szédülök és kevesebb az energiám is. Ezért is szeretnék hízni.
2013. aug. 15. 13:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja, hogy ez nálad fogyókúra eredménye? Vagy hogy?

És miért nem próbálsz minél többet enni?


Mert én hasonló adatokkal dolgozom, futok, élek, és nincs gondom...

2013. aug. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Isten ments!

Soha nem fogyókúráznék.

Nagyon sokat eszek, mégse tudok visszahízni legalább 47 kilóra.

2013. aug. 15. 16:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia:) na,hogy halad a hízókúra?énis hízni szeretnék,163cm,48-9kg..

56szeretnék lenni..am én ezt csinálom pár napja,lehet,h hatásos:

Reggeli-300kcal 10órai:200kcal ebéd:600kcal uzsonna:400kcal vacsora:600kcal vacsora2:500kcal éjjeli nassi:400kcal

Ez összesen +1kg hetente,ha betartod:)

2013. szept. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Huhh nagyon köszönöm.

Nekem elég rosszul halad, mert szeretnék enni csak mostmár időm nincs rá, de meg fogom oldani! :)

2013. szept. 17. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!