Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miert erezhettem magam igy...

Miert erezhettem magam igy tegnap?

Figyelt kérdés
Hazajottem a varosbol, nagyon ehes voltam es ettem egy kiflit, de a gyomromnak nagyon jol esett a szam megse kivanta. Utana kicsit telitettseget ereztem, es bofognom kellett, de nem tudtam. Majd egy fel oraig kinlodtam mire sikerult. De aztan megint nem...ittam szensavas vizet, majd ezutan meg mar nem mult el. Tobb oran keresztul kb. 2 percenkent bofogtem. Mar hanyingerem volt ettol. Aztan megint megeheztem meg egett a gyomrom igy megettem egy vajas zsemlet, hogy felszivja a gyomorsavat, majd nem sokkal utana lefekudtem, mert nagyon faradt voltam es begorcsolt a gyomrom. Kicsit felultem, majd visszafekudtem es elaludtam, de itt mar vegig felalomba voltam. Mitol lehetett ez?
2013. aug. 14. 13:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Túl sok volt a gyomorsavad. Bár szerinted ez akkora probléma? Szerinted más nem szokott büfögni, másnak nem szokott feljönni a sava? Ha ennyire betegségtudatod van, menj el vizsgáltasd ki magad.
2013. aug. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!