Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csináljak, hogy ne egyek...

Mit csináljak, hogy ne egyek annyit? (ha hányok jobb)

Figyelt kérdés

Általában csak úgy eszek, vagy ha tényleg éhes is vagyok nagyon sokat.Sokszor rámjön kényszerből hogy nekem most rögtön ennem kell valamit..és hiába tudom, hogy nem lehet meg sok, nem bírom ki.Miután ettem rossz érzésem lesz általában megszoktam hánytatni magam és akkor megnyugszok, de ha itthon van valaki akkor nem tudom, mert kihallatszódna , akkor viszont ideges leszek, hogy bennem maradt az a sok étel. Csak egy barátnőm tud erről, ő is csak azt hogy 1-2szer csináltam már ezt. Mit tegyek , hogy ne egyek annyit?Literszámra iszom a citromos/sima vizet, de az sem segít elvenni az éhséget/kényszeres evést.

Ne gyertek azzal hogy inkább sportoljak, mert nem a meglévőt akarom lefogyni, hanem egyszerűen nem akarom hogy az ételmennyiség amit megeszek meglátszódjon rajtam.



2013. aug. 16. 14:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt nagyon nehéz leküzdeni. Én azt csináltam, hogy igen is erőszakkal lebeszélem magamat a kajáról.


Egy étkezésre 2-3 nagy tányér kaját is képes voltam megenni. Azóta lecseréltem a tányérjaimat kb harmad akkorára, és nem megyek ki következő adagért. Le is szoktam mérni. 100gramm zöldségköret, 100gramm húshoz. 1 hónap alatt hozzá lehet szokni, és ha összeszűkül a gyomrod, már észre sem veszed, hogy kevesebbet

2013. aug. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

bocsi, véletlen elküldtem. szóval egy idő után fel sem tűnik, hogy kevesebbet eszel.


Nekem már csak fogyni kéne, mert a kaja csökkentése remekül megy:)

2013. aug. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
én 17 éves vagyok , 165cm 60kg énis szeretnlk fogyni is, csak ha sportolok valamit utána megint nagyon sokat eszek. Próbáltam már én is kisebb tányérról enni, de én kimentem a következő adagért. :/
2013. aug. 16. 15:27
 4/17 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a paleót. Nincs mennyiségi korlát és mégsem hízol.
2013. aug. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

A bulimiát pszichológus szakember segítségével kell megpróbálni kezelni, az étkezést pedig rendbe kell tenni - ha jót eszel, talán nem akarsz kevesebbet enni..


Tehát igen, a paleo táplálkozás megint csak egy értelmes ötlet lenne.

2013. aug. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
én nem vagyok bulímiás!
2013. aug. 16. 19:21
 7/17 anonim ***** válasza:

"(ha hányok jobb)"


Nem-e?

2013. aug. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
de nem tudok minden egyes etkezes utan hanyni
2013. aug. 16. 21:15
 9/17 anonim ***** válasza:

Most összeráncoltam a szemöldökömet.


Egyrészt, ügyes vagy, tudsz te csak akarni kell (és ingerelni) MÁSRÉSZT: nem számít. Rosszul vagy a tudattól hogy ettél, és kizárólag ezért meghánytatod magad.. ezt illetik az említett táplálkozási zavar nevével.

2013. aug. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Foglald el magad...munkaval ...vagy tanulassal...es egyszeruen akarni ...kelll... Megetted...a normalis adagodat...ertem protein zoldseg... nem lehetsz... ehes...pakold el a kajat tanyerod...ismetl. foglald el magad...meg egy...jelold be a naptarba minden nap..amikor sikerult piros viraggot rajzolsz arra a

napra ...ha megszegted...fekete virag...es remeljuk minnel tobb piros virag lesz...legyen szem elott..a naptarod.../asztali nagy naptarra gondolok/..SOK SIKERT

2013. aug. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!