Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Édességfüggő vagyok és nagyon...

Édességfüggő vagyok és nagyon meghíztam. Mit egyek csoki helyett, hogy meg legyen a napi édesség bevitelem? Utálom a müzliféléket, nem eszem aszalt gyümölcsöt sem.

Figyelt kérdés
csoki, cukor, fogyás

2013. aug. 23. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Pont az aszalt gyümölcs van tele cukorral, szóval jobb is, ha nem szereted :D. Zöldségek?
2013. aug. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
esetleg csinálj gyümölcssalátát :D
2013. aug. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

SEMMIT.

Ne egyél édességet (szorítsd össze a fogad, majd megszokod..)

Vagy cukormentes csokit egyél. A csoki az kakaó és zsír, ha nincs benne cukor, akkor nincs vele baj.


Nyilván ha csokit nem eszel, akkor kenyeret, tésztát, rizst, kukoricát, krumplit sem, ezeket valószínűleg paprikával, paradicsommal, uborkával, tökkel, hagymával váltod ki. Csak így lehet.

2013. aug. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A szalvia novenybol keszult edesito (ha tudsz tisztat venni) teljesen adalekanyagmentes, es nem hizlal. Sok orszagban ezzel edesitenek cukor helyett. Azt pedig osszekeverheted akar tiszta kakaoval is (nem cukrozottal) es csinalhatsz magadnak jobb minosegu csokit.
2013. aug. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jas es meg a fahej is nagyon jo, akar teat is csinalhatsz belole. Szerintem a cukrot teljesen hagyd el, en mar reg nem eszem, ha nagyon hianyzik akkor is mezet.
2013. aug. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
természetes édesitőszerrel édesitett csokit egyél, nagyon finomak vannak már.
2013. aug. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát! A természetes édesítőszerrel készített csokikról bővebben, valaki... hol lehet kapni?


Szép napot!

2013. aug. 24. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!