Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Pontosan mi az az anorexia ....

Pontosan mi az az anorexia . Mert nem eszem már kb. egy 5 napja semmit és nem is kívánok . Úndorodom az ételektől . Ez már az anorexia jele?

Figyelt kérdés

2013. aug. 23. 10:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Az anorexiás az aki kívánja az ételeket és éhes is, csak mégsem eszik tudatosan. Ez más miatt lehet.
2013. aug. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
54%

AZ anorexia testképzavar. Akkor is kövérnek látod magad, amikor már rég sovány vagy. Az anorexiás nem undorodik az ételtől, hanem tudatosan nem eszik. Ha mégis eszik, vagy bezabál, akkor hánytatja magát, hashajtókat fogyaszt. Úgy tesz a családja, ismerősök előtt, mint ha enne, de nem eszik, elsunnyogja az étkezéseket. De ezek már a testképzavar következményei.


Szerintem neked más bajod van.

2013. aug. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem csak nem kivánok ételt de daginak is látom magam . És fhashajtokat is szedtem is és most is .
2013. aug. 23. 11:07
 4/21 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy, és a mennyi a súlyod? Mert azért nem mindegy. De az 5 napos koplalás nem okos dolog. Ha valóban indokolt a fogyás, akkor azt normális módon tedd!
2013. aug. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
NE szedj hashajtókat!!! Mert kimegy a szervezetedből az összes létfontosságú vitamin és ásványianyag, ami után majd a test nem sokáig fogja bírni, és szívritmus zavarod lesz, ami után súlyosabb gondokat okozhat!A hashajtók nem játékok, nem szabad őket világba szedni. Ha fogyni szeretnél nem az a megoldás rá, hogy nem eszel meg hashajtkat szedsz, hanem az, hogy Mindennap elmész sportolni (futni, biciklizni) és emelett egészségesen étkezel, de ugyanúgy napi 3x-4x. Nem tudom hány éves vagy, de hidd el, hogy ez nem jó...
2013. aug. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
14 éves 160 51,5 kg . És sportolok is .
2013. aug. 23. 11:19
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem vagy kövér!
2013. aug. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
De igen .
2013. aug. 23. 11:23
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem kövér vagy, hanem beteg! Menj mielőbb pszichiáterhez, mert az anorexiába bele lehet halni. Persze addig nagyon-nagyon sokat kell szenvedni a hiánybetegségek miatt.
2013. aug. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
De én kövér vagyok .
2013. aug. 23. 12:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!