Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért ilyen rossz az emésztésem?

Miért ilyen rossz az emésztésem?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok.Az iskolában sokat korog a gyomrom,gyakran vannak "szelelési" problémáim,a székletem sem a legjobb,általában híg és kevés.Ezek a panaszok az utóbbi 2 hétben állnak fenn, és az iskolában főleg idegeskedek emiatt,ezért gondolom már bemagyaráztam magamnak és mindig ezen jár az eszem.Táplálkozni naponta kb kétszer szoktam, délután és este.Valami ötlet?

2013. szept. 5. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
sok tejterméket ettél esetlen az utobbi idöben?nekem attol volt.
2013. szept. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem ettem túl sok tejterméket
2013. szept. 5. 20:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenkepp javasolnek egy gasztroenterologust, ha nem javul a helyzet.
2013. szept. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem is lenne ezekkel nagy baj,csak ez a folytonos szelelés nagyon kellemetlen és idegesítő.
2013. szept. 5. 21:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy valami gomba szaporodott túl az emésztőrendszeredben. Próbáld ki, hogy egy-két napig kevés szénhidrátot eszel. Ha csökken a szelességed a kevés szénhidráttól, akkor mandarinmag-olaj cseppekkel tudod kúrálni magad a gomba ellen...
2013. szept. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálom,köszönöm.Most az Enterogermina kapszulákat szedem és jobb lett, remélem sikerül megoldani :) Ment a zöld mindenkinek
2013. szept. 9. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!