Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit kéne csinálnom?

Acsricsi kérdése:

Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Sovány vagyok a 172 cm-hez. Ezért nem látszik rajtam semmi. Pl suliban is cikiznek érte hogy milyen gyenge vagy pedig nem. Itthon én segítek apának a bútort hurcolni meg a szekrényt ha anyumra rájön az átrendezés. Szóval erős vagyok csak nem látszik rajtam. Szóvql gondolkoztam azon hogy azért nem látszik mert sovány vagyok. Hogyan tudnék meghízni úgy hogy nem leszek se dagat se sovány. Most 50 kg-m vagyok. Szóval mit kéne ennem?

2013. szept. 30. 19:10
 1/3 doboszoli válasza:
Hány éves vagy?
2013. szept. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
14 leszek decemberben
2013. szept. 30. 19:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Suliban mindig kóstolgatni fognak, de nem verhetsz el mindenkit. Talán sz.arni kellene a hülyékre. Elég baj nekik az alacsony IQ és a szánalmasan rossz neveltetés. Hülyékkel együtt kell élni, persze jó lenne ezen változtatni, de vannak fontosabb problémák is.. úgyhogy szokd meg őket.
2013. okt. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!