Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Bulímiás vagyok, sokat szúr a...

Bulímiás vagyok, sokat szúr a szívem! Milyen vitamint szedjek?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok bulímiás, alul-felül purgálós típus...az utóbbi időben elég sokat szúr a szívem (nem csak ha purgálok), milyen vitamint szedjek, amiben van sok kálium?

Gondolom, hogy a káliumszintem alacsony, mivel már 3-szor voltam kórházban, és ez volt a baj! Akkor Kaldyumot kaptam, de az vényköteles sajnos!

Ezért gondoltam olyan multivitaminra, ami tartalmaz káliumot, de elég kevés...pl. Béres meg ezek nem.:(



2013. okt. 17. 20:29
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Hát egy ideig valóban nem veszi észre magán az ember, hogy belecsúszott, maga előtt is tagadja, de aztán jön a kórház, orvosok, és kénytelen vagy szembesülni vele, hogy amiket évek óta csinálsz, azt úgy hívják, hogy bulímia.

És hiába tudod már, hiába tudod, hogy hülyeséget csinálsz, mégsem tudsz kijönni belőle.

2013. okt. 21. 14:33
 12/12 Szintiszoli123 ***** válasza:

Ha alul ugyanúgy jön ki, ahogy felül bement, az biztos nem csak pszichés próbléma. Az agya sok mindent le tud tiltani, de azért azt, hogy a kaja így átmenjen rajtad, azt nem.

Az emésztőrendszer nagyon lassan regenerálódik. Ahhoz pedig, hogy regenerálódjon, kaja kell. Amit te nem tudsz megemészteni. Na erre vannak a tápszerek, amik lebontott formában tartalmazzák a tápanyagokat. Így neked már nem nagyon kell emészteni. VAlószínűleg ilyeneken kell majd élned egy ideig. Nutridrink, Fresubin, meg ki tudja mennyi féle van még. Ezeket persze pszichésen is el kell fogadnod, addig nem ér semmit az egész. Lehet, az is elég, ha emésztőenzimeket szedsz. Ilyen pl a kreon. Nekem doki mondta, hogy azért mert szeded, nem lustul el a saját hasnyálmirigyed, szóval csak nyugodtan. Fordulj gasztroenterológushoz.

2013. okt. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!