Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mért van az hogy evés után...

Mért van az hogy evés után bűntudatom van hogy ettem és legszívesebb meghánytatnám magam hogy ne legyen ez a bűntudat?

Figyelt kérdés
28 éves férfi vagyok és nem tudom hogy ez férfiaknál is előfordúl vagy csak nőknél jelenleg 102 kg vagyok és 175cm magas és probálok diétázni ami elég jól megy de ez a bűntudat még így igy megvan mért van ez? ha van tippetek írjátok meg.

2013. okt. 19. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. Elhatározom, hogy kevesebbet eszek, nem nasizok, 6 után egy falatot se. És akkor szinte érzem, hogy egy kisördög kezdi duruzsolni: miért ne ennél, egy kis keksz nem árt, egy fél szelet kenyér még belefér 7-kor is. Tartom magam egy darabig, de utána már nem érdekel semmi. Utána viszont utálom magam, megvetem magam. És másnap minden ugyanígy. Nincs akaraterőnk, minden a fejben dől el. Pedig gondolom, néhány nap alatt át lehetne az agyat programozni, hogy ne legyen olyan csábító az a néhány falat.Ja, nő vagyok.
2013. okt. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Férfiaknál is van ilyen, igen.
2013. okt. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de miez? bulémia vagy anorexia kezdete vagy mi ez már enni sem merek a bűntudat miatt...
2013. okt. 19. 21:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Válaszolok, mivel normál testsúlyú férfi vagyok. Egyébként én meg a magasságomon szeretnék változtatni, mivel csak 170 cm vagyok, de hát rég lehetetlen nőnöm tovább...

Ami téged illet: Két oldala van az érmének. Egyfelől valóban túlsúlyos vagy, és kéne fogynod. Ugyanakkor a hánytatás meg hasonlók őrültségek. Ezért jó lenne szakértőhöz fordulnod, aki jól tudna segíteni, vagyis hogy fogyjál, de ésszerűen.

2013. okt. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
én is így érzek csak én meg is hánytatom magam. tudom nem kéne, de ez van. egyszer elkezdtem a hánytatást, most meg már nem bírom abbahagyni.
2013. okt. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gungasam ***** válasza:

Ha valaki 100 kg feletti és 175 cm magas akkor magától értetődő, hogy "tudja" , álmában is, hogy nem hízhat tovább.Na ezért van lelkiismeret furdalása. Tulajdonképpen mert van lelke.

Ellenszerként javaslok olvasni sikeres életmódváltásokról(gyógyszer nélkül), valamint más még elhízottabb emberekről akiknél Te sokkal "jobban" állsz.

A diéta marhaság csak időlegesen segít, később annál rosszabb. Életmódváltás szükséges! (engem is jobb kedvre derít ha 77 kilós létemre látok valakit 110 kilóval izzadni..-Nem is állok olyan rosszul!) 62/F

2013. okt. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!