Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Most akkor mi is az egészséges?

Most akkor mi is az egészséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok..

Nem tudom eldönteni, hogy mi a jó..

Tejjel mi a baj? Mikor az ember már évezredek óta issza??

Hús.. Mindenki mondja mijen jó.. Itt gyk-n a komolyabbak.. (Dirtboy,wash,montez stb..)

De miért, amikor a tápon felnövő állat húsát esszük??

A tengerihalról meg ne is beszéljünk.. Azt hogy japánban az atomerőműből a hűtővizet tisztán kiengedték... Ki akar sugárfertőzött halat enni??

És akkor, ugyanezen az elve minden egészzégtelen...

Annyira nagy penge nem vagyok, hogy én döntsem el, hogy mi az egészzéges..

A reklámokban,kutatásokban úgyis az van, amit eggyes cégek akarnak, hogy jól jöjjenek ki..

15 éves vagyok, mindent eszek, tészta,rizs,hal,tej,mindent..

Ennek ellenére elég sovány vagyok.. Cukrot,sót fogyasztok normál mennyiségben.. Sportolok.. Semmi hatását nem tapasztalom, laboreredményeim jók..

Nagyapám is megette a kenyérhaját, amikor még ennyire sem voltak fejlettek az ellenőrzések (egérhúgy stb..) megette a szalonnát mindent, és 86 éves...

Manapság meg már előjönnek mindenféle betegségek 30 évesen, stressz,izület,máj,vese,szív...

Akkor valami mégiscsak elvan qúrva..


Akkor szerintetek végülis mi is az egészzéges??

Kíváncsi lennék sok ember véleményére..



2013. okt. 16. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Ezerféle véleményt fogsz itt is hallani. Egészséges étkezés az,amikor mindenből fogyasztunk megfelelő mennyiséget(de nem sokat). Tény,hogy vannak úgymond egészségesebb ételek és kevésbé egészségesek,pl. a zsír zsírral,szénhidrát szénhidráttal nem egészséges,de ez nem azt jelenti,h nem szabad enni egyáltalán,csak éppen nem mindegy mennyit.

A halak tényleg egészségesek,amit a szennyezéséről írtál, az sajnos nem csak erre igaz,hanem mindenre. A levegő tele van káros anyagokkal(még sugárzóakkal is). Például ezért hülyeség a BIO. Annak csak akkor lenne értelme,ha nem ebben a légkörben termesztenék és nem a földi vízzel locsolnák.

2013. okt. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szintiszoli123 ***** válasza:
2013. okt. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!