Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tegnapeste valami furcsát...

Tegnapeste valami furcsát éreztem a torkomban, egy hajszálat. Javasolták hogy egyek igyak és majd lemegy. Ettem is ittam is de semmi. Próbáltam már lenyúlni is de ez se használt. Nagyon zavar. Mit tegyek hogy lemenjen a hajszál, vagy kiszedjem?

Figyelt kérdés

Ti mit javasolnátok még mit csináljak? Hogy kiszedjem vagy lemenjen a hajszál a torkomból?

Segítség, de gyorsan



#torok #hajszál #hajszál kiszedés
2013. okt. 28. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg belefúródott a torkodba, azért nem tudod lenyelni. Ha kislámpával belenézel, és látod, hol van, akkor egy tiszta fülpucolóval esetleg megpróbálhatod kiszedni, de nagyon óvatosan, nehogy megsértsd a nyálkahártyát! Ha úgy se jön ki, akkor menj el egy gégészetre, de szerintem is egyél valami ropogós cuccot, ami "lekaparja" onnan.
2013. okt. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy hajszál, gyulladás is lehet. Mutasd meg orvosnak. Amikor pl. a szem begyullad, akkor szintén olyan érzése van az embernek,mintha valami idegentest került volna bele. Mandulád amúgy megvan még?
2013. okt. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Karcolás is lehet, nem valószínű hogy hajszál. Nagyítós tükörben nézd meg a torkodat.
2013. okt. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

tegnap mogyorót ettem hogy lejöjjön és semmi nem használ, már ettem mindent ittam sok vizet is de ez sem használ 'ű :'((

Igen megvan még a mandulám.

Valami más megoldás hogy mivel szedjem ki vagy mit egyek még hogy lemenjen???

2013. okt. 28. 17:29
 5/6 A kérdező kommentje:
Pedig olyan érzés mint ha egy hajszál lenne a torkomban, ha iszok is akkor is érzem hogy mozog a hajszál :((
2013. okt. 28. 17:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Fül-orr-gégészet? Mindenesetre irány az orvos...
2013. okt. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!