Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a véleményetek a Norbi...

Mi a véleményetek a Norbi (Update1) szénhidrát csökkentett termékeiről?

Figyelt kérdés
Fogyókúrázom és az érdekelne megéri e vásárolni ilyen termékeket?Nagyon drágák és nem tudom, hogy megérik e az árukat.Hiányzik a kenyér és a tészta.Állítólag bármennyit meg lehet enni pl a tésztáiból.Ez kicsit furcsa számomra.Nyilván tartalmaz azért szénhidrátot.Tehát szerintetek bírjam ki és ne egyek egyáltalán ilyesmit, vagy belefér pár termék Norbitól?
2013. okt. 28. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nemcsak ezt eszed, akkor jók.
2013. okt. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jók. De nagyon buta ember mondhatta azt,hogy "bármennyit megehetsz belőle mégsem hízol". M?Aga norbi is ésszerű és mértékletes étkezésre int.

Én 3 éve norbizom. Amit tudok otthon sütök,főzök (pl kenyér, tésztát magamnak gyúrom,sütiket megsütöm). Finomabb is a saját mint a bolti. CSak a Master Mixet veszem meg. Mindamellett, reggel ha megkívánok egy banánt,hát megeszem. Nem többet. Sokat futok és súlyzózom is, tehát bőven belefér. Sztem egy próbát megér, de ilyen hülyeségeket,hogy ivójoghurt (nem kell a kutyának sem, ezért akciózzák orrba-szájba a legtöbb pékségben), lekvár, puding nem vedd meg, max ha sietős napod van, mert finomabb amit magadnak készítesz.

2013. okt. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!