Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miert leszek rosszul a fott...

Miert leszek rosszul a fott eteltol? Hogy ertessem meg anyaval, hogy nem birok fott etelt enni?

Figyelt kérdés

Akarmilyen ehes vagyok, ha eszek valami fott etelt akkor altalaban utana hanyingerem lesz tole. De ha szendvicset eszek vagy peksutit akkor azoktol semmi bajom. Kihanyni nem szoktam, de sokszor vagyok azon a szinten, hogy mindjart visszajon. Anya meg allandoan veszekszik, hogy mindig szendvicset eszek meg , hogy ne lehet semmi bajom a fott eteltol es mindig erolteti, hogy egyem meg es most is rosszul vagyok a hulye rizstol amit megetetett velem. Miert van ez?

15L


2013. nov. 2. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem eszel főtt ételt, akkor elég hamar komolyan beteg leszel az egyoldalú táplálkozástól. Egyszerűen bemeséled magadnak, hogy rosszul vagy a főtt ételtől.

Anyukádnak van igaza.

2013. nov. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De en nem ugy erzem, hogy bemeselnem magamnak..
2013. nov. 2. 21:38
 3/7 A kérdező kommentje:
Meg van amikor nem leszek rosszul..de legtobbszor igen
2013. nov. 2. 21:39
 4/7 anonim válasza:
ha sokáig akarsz élni, került a készételeket. Vagy ha végképp nem megy, főzz magadnak valami olyat, amit te magad szeretnél enni
2013. nov. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy miért van, azt nem tudom, én is így vagyok vele, de a főtt ételre tulajdonképpen semmi szükségünk, anélkül is lehet változatosan táplálkozni.
2013. nov. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egyszerüen ne edd meg. ha tovább erölteti, menj el mondjuk a szobádba. legyél kitartó és kénytelen lesz ezt elfogadni. ne hagyd magad :) ha jót akar neked akkor megérti.
2013. nov. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
meg mondhatod neki azt is, hogy ne okozzon neked lelki sérülést hogy olyat eröltet rád amit te egyértelmüen nem szeretnél. mond hogy ezzel sérti a szuverenitásodat (szabadságodat), akár hozzáteheted, hogy jó lenne ha emiatt majd nem kéne késöbb pszichológusra költened :), persze ezekböl csak azt fogadd meg ami passzol hozzád, fölöslegesen nem éri meg háborúzni, de ha magunkról van szó akkor érdemes tényleg kiállni magunk mellett, mert ki fog ha nem mi magunk?? :)
2013. nov. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!