Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Aki csak zöldséget eszik az a...

Aki csak zöldséget eszik az a vegetáriánus, de aki CSAK húst eszik, azt hogy nevezik?

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 17:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

vagy esetleg carnivorus

a húsevő növényeknek is ez a besorolása

2009. nov. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ragadozónak hívják. Az állatvilágban háromféle táplálkozás van. 1. Növényevők, 2. Mindenevők (ide tartozik az ember) valamint 3. Ragadozók vagy húsevők. Utóbbiak elég gyakran folytatnak dögevő életmódot is; ha elhullajtott prédát találnak, megeszik. Nem szaladgálnak, ha nem muszáj.
2009. nov. 21. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
én nem Predátor vagyok, hanem Alien:)
2009. nov. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
52%

Jesszusom srácok...

A húsevő egyszerű megnevezése: OPORTUNISTA

ez a kifejezés arra utal aki tényleg csak hússal táplálkozik... és minden ami nem hús az abszolút nem tartozik az étrendjébe... sőt halálos kimenetellel jár, ha nem kap húst.

gyerekek...gyerekek... és még a mi népünk adott sok Nobel díjast a világnak.

2009. nov. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
na akkor OPORTUNISTA! most már nyugodtan alszom! köszönöm! de am sztem én is tudnák olyat mondani, amit Te nem tudsz, szal ettől még nem vagyunk kevesebbek, h ezt nem tudtuk!:)
2009. nov. 24. 18:43
 16/18 anonim válasza:
31%
Az ember nemtud csak húson megélni, tehát halott :P
2010. jan. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már elhidd ezt a hülyeséget az oportunistával! Ilyen szó nincs is, csak két p-vel van és a jelentésének semmi köze a táplálkozáshoz!
2010. jan. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Paleo-ketogénnek hívják. De ez az étrend is tartalmaz egy minimális zöldséget-gyümölcsöt.
2019. szept. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!