Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitol ilyen rossz a gyomrom?

Mitol ilyen rossz a gyomrom?

Figyelt kérdés
Ma reggelire egy szelet bundaskenyeret ettem utana egy kis kocka sutit. 2korul ket muffint es ennyi. Most mar korgott a gyomrom de mellette olyan furcsa volt egett, zuborgott meg olyan rossz volt es kicsit hanyingerem is van. Most megettem egy kiflit amit jol is esetg meg nem is.. Olyan fura es azota is rossz a gyomrom. Miert? Mit tegyek?
2013. nov. 3. 20:30
 1/3 anonim válasza:
Rendesen kell enni. Ez nagyon kevés, még szellemi munkához is. Én is rendszertelenül ettem, 10-11 fele reggeliztem aztán 4-5 fele valami főttkaja aztán ha éhes maradtam nassoltam. Kollégiumban volt hogy egész nap nem ettem. A gyomrom teljesen tönkrement. Azóta semmi fűszereset, zsírosat erőset nem bírok megenni.
2013. nov. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

a biosztanárom mesélte hogy nagyon rendszertelenül evett amikor főiskolás volt és ha nem változtatott volna ezen kilyukadt volna a nyelőcsöve

ne csodálkozz hogy ilyen a gyomrod, mert nagyon kevés ha csak ennyit eszel :(

2013. nov. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ez csak ma van? mert lehet épp van valamiátmeneti betegséged. vagy lehet van valami ételallergiád.
2013. nov. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!