Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Diétázom és minden felállásnál...

Diétázom és minden felállásnál rossz vagyok (lent)?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 17/F, diétázom, de már a szimpla étrend váltással nem működik, amik váltottam az egészséges kajára akkor szépen magamtól fogytam úgy, hogy nem sportotlam. Most már ott tartok, hogy 1000kcal viszek be max. a szervezetembe, azért, hogy mennyenek le a kilók sport nélkül tudom, hogy baromság így de annyira nincs erőm sportolni. (186cm - 83kg vagyok). Ami kezd aggasztani, hogy ha hirtelen felállok, a székből, és megpróbálok elindulni elsötétül a kép és 3-4 másodperc mire vissza jön és látok rendesen ez szédüléssel jár és kissé remegnek a végtagjaim vagy nem is tudom, mit csinál kellemetlen érzés. Eddig kétszer el is ájultam így. Mi lehet itt a fő gond, mert már akkor is éreztem ezt amikor 1800-2200 kalóriákat ettem, 3-4 hónappal ezelőtt, eddig 20 kg-t fogytam 9 hónap alatt!

2013. nov. 10. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mit eszel. Mert az 1000 kalóriát is össze lehet szedni kaki dolgokból amik csak úgy dobálják össze-vissza a cukrodat és utána naná, hogy állandóan szédülsz.
2013. nov. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Talán egy dietetikussal kéne összeállíttatni a személyre szabott étrendedet?

Amúgy sportolni kéne. Biciklizés, gördeszkázás, pin-pong, vagy csak egy laza séta.

2013. nov. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most már jó lenne visszavenni a fogyókúrádból, már nem vagy kövér. És hosszútávon ennyi kalóriával nem fogod bírni,ha csak nem vagy ágyban fekvő beteg. Meg kéne emelni e kalóriákat,azokat egészséges ételekből beszerezni és ráállni valamilyen mozgásra. Nem egészséges,amit csinálsz! És a szervezeted már jelez!
2013. nov. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is tudom, hogy a sport a legnagyobb gond, de a rosszul léteket nem értem ! Hát miket eszek: Fehér kenyeret és tésztát egyáltalán nem minden rozs vagy teljes kiőrlésű ! Sok zöldség főleg gomba,káposzta,karfiol,répa és saláta. Gyümölcsöt is eszek, de nem számot tevő 2-3 alma egy héten. Nasi ként: Heti egyszer egy isler és naponta egy turó rudi vagy cerbona szelet.
2013. nov. 10. 14:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez kevés... legalább 1400 kalóriára lenne szükséged. És egy séta, pin-pong és ilyesmi egyáltalán nem megerőltető már ne is haragudj...
2013. nov. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez kevés. Sok folyadékot igyál. Húst, tojást, tejtermémeket is egyél. Koplalsz.

Amúgy nekem akkor voltak ilyen gondjaim, mikor kiderült hogy cukros vagyok és az inzulin szintem össze vissza van

2013. nov. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!