Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tehetek? Szerintetek mi...

Mit tehetek? Szerintetek mi az igazság?

Figyelt kérdés

Elég régóta volt egy olyan gyanúm/megérzésem, hogy a párom, ha nem is bulimiás, de szokta hánytatni magát. Nem sok erre utaló jelet találtam, mégis, egy két alkalommal még ezt is álmodtam.

Erre orális szex után (mélytorokkal próbálkoztam, de majdnem öklendezni kezdtem tőle), mikor hátat fordítottam neki, azt mondta, hogy hányingere lesz a fogkrémtől. Nem bírtam rá mit mondani.

A fogai nincsenek valami jó állapotban, de ez bármelyiket igazolhatná.


2013. nov. 23. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Attól, mert valakinek nincsenek jó állapotban a fogai, még nem feltétlenül bulimiás. A fogak rossz állapota számos dologtól lehet.


2. Milyen köze van az általad leírt orális szexszel kapcsolatos eset az esetleges problémához ?


3. Ha őszinteséget vársz el a párodtól, akkor kérdezd meg nyíltan, hogy van-e alapja a gyanúdnak. Látatlanba tippelgetni értelmetlen, akár részedről, akár más részéről. Csak a párod tud biztosat mondani.

2013. nov. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez aztán a hasznos válasz, kösz -.-"
2013. nov. 24. 11:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja, ha azt vártad, hogy valaki a varázsgömbből majd kinézi a dolgokat, akkor az " Ezotéria " témába kellett volna rakjad a kérdést, bár látatlanba még ott sem valószínű, hogy bárki is véleményt írt volna.


Ez olyan, hogy " szerintetek milyen színű póló van rajtam ? "

2013. nov. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!