Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudtok ajánlani édesítőszert...

Tudtok ajánlani édesítőszert ami nem egészségtelen és cukormentes diéta illetve cukorbetegség esetén is használható?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán, maximum gyümölcsleveshez használok édesítést, de a nyírfacukor hasmenést okoz, helyette keresek mást.
2013. nov. 25. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Pl a stevia növény levele. Állítólag 30x édesebb a kristálycukornál, szerintem ehetik cukorbetegek is. De azért olvass utána! Kapható maga a növény is, és kivonatai is.

2013. nov. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Stevia, xilitol, eritrit. Ha a nyírfacukor hasmenést okoz, akkor a másik kettő valószínűleg nem fog.
2013. nov. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A nyirfacukor mondjuk egy kicsit drága... Én próbáltam a Steviát, sokan dícsérik, de nekem nem "ízlik".

Talán megszoktam már a sok műanyag mellékízét.

2013. dec. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! Én az aszpartám tartalmú édességeket fogyasztom, mértékkel fogyasztva nem károsabb mint a többi cukorpótló, és költséghatékonyabb. De ezen az oldalon mindent megtalálsz róla: [link]
2013. dec. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy aszpartámos lobbioldalon tájékozódnék az aszpartám igazi hatásai, lehetséges egészségromboló hatásai felől?


HÁÁÁÁHHHÁÁ és azt hittem ma már nem hallok több jó viccet, ez LOLLLL!!


Köszi utolsó válaszoló, nagyon jó volt! :D

2013. dec. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!