Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tehetnék az étvágytalanság...

Mit tehetnék az étvágytalanság ellen?

Figyelt kérdés

Nem esik jól, nincs étvágyam, nem kell, DE ÉHES VAGYOK!

Nem tudom már mit t/egyek.

Tudnátok e tippeket adni?



2013. nov. 27. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Menj a Mekibe. Egy harapás a sajtburgerbe, és máris nem tudod letenni. 4-ig meg sem állsz. Legalábbis én így vagyok vele. Csak 10-ig.
2013. nov. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 automatakoktel ***** válasza:
Esetleg próbáld ki a betaint.
2013. nov. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Erre felé nincs meki, se sajtburger
2013. nov. 28. 06:56
 4/9 anonim ***** válasza:

#3 - Örülj neki, hogy nincs.


Nézz ki valamilyen recepttippeket, válassz ki olyasmit, amit megkívánsz és szívesen ennél, ezenkívül sportolj a szabad levegőn, esetleg szedjél vitaminokat.

2013. nov. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, mint te. Nekem most az jutott eszembe, hogy addig nem ehetek csokit vagy sütit az étkezés során, amíg meg nem ettem a kaját, amit kiszedtem. Így ösztönzöm magam, mert még ha nem is esik jól, akkor is megeszem, mert a csokit meg imádom és szükségem van rá.
2013. dec. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

És ha úgy vagyok étvàgytalan hogy néha mèg kedvenc kajámtól is undorodok?

Még ha nagyon éhes és erõtlen vagyok még akkos se esik mindig jól.

Nem e az ételek egyhangúsága miatt van? Valami vàltozatossàgot nem mindig engedhetek meg magamnak anyagi gondok miatt.

2013. dec. 1. 19:30
 7/9 automatakoktel ***** válasza:
Valami gond lesz a gyomroddal. Azért eszed olyan nehezen.
2013. dec. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet gond is, de az is lehet, hogy össze van szűkülve a gyomrod, mint nekem, így hiába vagy éhes, nem tudsz annyit enni, mert hamar eltelítődsz.

Biztos, hogy kevesebb pénzből is ki tudsz hozni változatos ételeket. A google-ben biztosan találsz erre ötleteket.

Igyál evés közben, akár minden falat után. Nagyon hamar eltelítődök én is, most így étkezek, hogy iszok egy csomót közben. Általában a kaja feléhez érve már jól vagyok lakva, de ha iszok, akkor le tudom erőltetni a másik felét is, bár nem könnyű. Azt remélem, hogy így később már könnyebb lesz az étkezés.

Próbáld valahogy magadba erőltetni te is a kaját pár hétig, ha nem lesz jobb, szerintem fordulj orvoshoz. Én tudom, hogy miért van nálam ez az állapot, ezért nem mentem orvoshoz, de ha te nem tudod és később sem lesz jobb, akkor mindenképp kérd ki szakember véleményét.

2013. dec. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzàfûzni, hogy bàrmi féle folyadék, ital, üdítõ, fõleg a tiszta víz nagy mennyiségben belém fér, és jól esik, és hamar távozik is az annak elõírt úton.
2013. dec. 2. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!