Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudok fogyni ha csak ezt...

Tudok fogyni ha csak ezt eszem? (lent)

Figyelt kérdés
A kérdés lényegében az volna ,hogy ha csak Cézár salátát eszem tudok-e fogyni…Abba van hús meg zöldség? Megpróbálnék fogyni picit ,legalábbis rendesebben étkezni…Leszokom a csokiról ,max naponta egy szelet minimálisat ,hogy tarstam a cukor szintem meg azért energiám is legyen+kell vmi szénhidrát is! SZóval ha ti nem a cézár salit akkor mit ajánlatok erre a célra? :D

2013. dec. 2. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Szénhidrát gyümölcsben is van (cukor is van benne) és teljes kiörlésű kenyérben. Én a csokit kihagynám. Ha csak egy valamit eszel azt nagyon hamar megfogod utálni és hamar annyi lesz a diétádnak. Egyél változatosan sok hús hal zöldség kevesebb gyümi és még kevesebb teljes kiőrlésű kenyér. Emellett mozogj naponta séta futás úszás torna akármi csak legyen
2013. dec. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szóval se csoki se gyümi csak zöldség és hús? :D Mozogni ált. napoonta sokat szoktam :D
2013. dec. 2. 20:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Tisztességesen egyél. Radikális diétával azt éred el, hogy egyrészt, megutálod az illető kaját, másrészt az anyagcseréd lelassul, és ha visszatérsz a normális kajálásra, duplán hízod vissza, amit leadtál.

A fogyásban csak 20% a mozgás, 80% az étkezés.

Csökkentsd a kenyér, fehér liszt, cukor, csoki-adagodat, egyben enyhén emeld a fehérjét (egyél kicsit több húst, jóval kevesebb kenyérrel, több salátával). Teljesen hagyd el a cukros italokat (kóla, fanta, ice teák, egyebek). Ezen kívül egy átlagos nyugati ember esetében az ebéd, vacsora-adagokat nyugodtan lehet csökkenteni (kétharmadát eszed annak, amit eddig ettél). Ez már bőven elég lesz ahhoz, hogy fogyj.

2013. dec. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy még az előzőhöz kiegészítésül: választhatsz normális, dietetikus által összerakott diétát, ha egy pontos étrendet könnyebb tartani. Pl a www.hazipatika.hu-n szokott ilyen program lenni.
2013. dec. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A zöldség és hús nagyon kiri dolog.


De valójában valamennyi gyümölcs belefér. Valamennyi étcsoki (cukor) is, vagy cukormentes csoki.


Sőt, le fogom köpni magam, de valamennyi kenyérféle is belefér. Csak ez már nem sima szénhidrát, mint a cukor hanem növényi toxinokat is tartalmaz (glutént), ami károsabb lehet, rosszabbul hathat a hízásra is mint egy kis cukor. Na de mindegy, általánosságban törekedni kellene a hús-zöldségevésre (amibe halak, tojások és egy csomó zöldség beletartozik) de gyümölcsök, olajos magvak még mehetnek.. mértékkel.


És célszerű a tejet, gabonákat kizárni, de van aki megtalálja azt a kis mennyiséget, amit ezekből eszik mert néha megkívánja, de még fogy.. lehet kísérletezgetni, én nem szeretek ilyennel, mert sosincs jó vége.

2013. dec. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nagyon hamar megunnád.

Ugye te magad sem hiszed el, hogy azért ennéd a csokit, hogy tarts a cukor szinted. :)A szénhidrátot sem csokiból kell bevinni. Egyél naponta 5x kis adagokat, így sosem leszel éhes és a cukorszinteddel sem lesz baj. Ne egyél finomított szénhidrátokat (fehér kenyér, cukor stb.), összetett szénhidrátokat ehetsz. Egyél sok zöldséget, sovány húsokat. Napi 1- 2 gyümölcs is belefér. A csokit is ehet, max. 1x hetente és mondjuk egy csíkot csak a táblából.

2013. dec. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!