Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » SEGÍTSETEK! Hogy tartsam...

SEGÍTSETEK! Hogy tartsam vissza majd a szellentést?

Figyelt kérdés
Hát lehet hogy elég fura...de nekem mindennap van székletem ami változó...ha egyik nap nincs akkor éjjel nagyon fáj a gyomrom és olyankor kell, ez kb 2 hónapban 1szer fordul elő,ha reggel felkelek tényleg mindig a wc-zés az első dolgom .És ha a szellentést visszatartom pl. múltkor amikor ott alvós bulin voltam muszáj volt kimennem egyet "sétálni"vagy oda menni ahol egyedül vagyok...és olyankor is nagyon fáj a gyomrom,iszonyúan,ameddig kinem adom magamból. Most is megyek nem soká ott alvós bulira és nagyon szeretném ezt a fájdalmat elkerülni hogy éjjel ne kelljen visszatartanom a szellentést mert ha vissza tartom általába széklet is jön ha ráülök a wc-re. Ez normális dolog amúgy? Mit tehetnék hogy ne kelljen szellentenem éjjel?És amúgy akkor kell általában amikor egész éjjel nem alszok...Vagy ha meg fordulok a másik oldalamra.

2013. dec. 31. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Szedjél "enterobene" tablettát.
2013. dec. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 intrepid ***** válasza:
Aminek ki kell jönnie, annak ki kell jönnie.
2014. jan. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem eszel kicsit sok tejterméket / gabonafélét?


Nem normális, hogy fáj a gyomrod. Biztos hogy tudnál okosabban, jobban enni, és ez segítene.

2014. jan. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak akkor fáj ha visszatartom ,naponta iszok tejet .Akkor majd elhanyagolom a tejivást.:)
2014. jan. 1. 15:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ajánlott lenne. :)
2014. jan. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egyél rendszeresen nyers karalábét. mondjuk egy felet vagy egy egészet naponta. régi szakirodalmak szerint ez segít, bár én még nem próbáltam.
2014. jan. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!