Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mik a leghatásosabb hízókúrák...

Mik a leghatásosabb hízókúrák férfiak számára? Hízni, izmosodni szeretnék, szerintem túl vékony vagyok.

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, 181 cm és 64 kg. igazából nem érzem magam 64 kilónak, és mások se látnak annyinak. focizok, heti 5 edzés (1,5 óra), téli felkészülés alatt nincs edzés, helyette heti 2x járunk TRX-re. szóval sport az van meg eszek is rendesen, naponta 6-7 alkalommal szoktam enni mert gyorsan megéhezek, pedig a fő étkezéseknél elég nagy adagokat szoktam enni, lefekvés előtt is eszem. kis húst szeretnék felszedni, izmosodni szeretnék. szerintetek milyen fajta ételeket egyek, miket hányszor hogyan? milyen étrendbeli változtatásokat ajánlanátok?

2014. jan. 12. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szalonna, napi 3x2 csík feher kenyérrel. Pilóta keksz az kb 1000kcal/ cs
2014. jan. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Normálisan élsz, ilyen az alkatod! Sokan irigyelnek érte, én a hatvanhoz közel is ilyen vagyok, bár nem focizom. :) Fogadd el önmagad!
2014. jan. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!