Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normális dolog napi 4 azaz...

Normális dolog napi 4 azaz négy liter szénsavmentes víz megivása egy 40 kilós embernek?

Figyelt kérdés
Nem cukorbeteg csak kórosan sovány és most próbál hízni. Szerintetek hogyan igya, hogy ne legyen ödémás tőle ?

2014. jan. 14. 15:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Vízzel hízni? Ekkora hülyeséget.

Napi 4 liter viz mellett nem lesz éhes,és inkább fogyni fog.

2014. jan. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mi baja lenne napi 4 liter víztől, ha kis adagokban elosztva issza?


Reggelihez 2 deci, ebédhez is, vacsihoz is, ez már 6 deci. A többi 14-et meg elszürcsölgeti egész nap munka közben, fel sem tűnik neki!


De ettől nem hinném, hogy hízik. Ahhoz inkább ennie kéne. Ha viszont sokat iszik, kisebb lesz az éhségérzete, mert mindig tele a gyomra.

Passz.

2014. jan. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Bocs DE nem mondtam, hogy ezzel hízok arra ott az evés, csak ennyit Iszok !
2014. jan. 14. 15:37
 4/14 A kérdező kommentje:
Attól félek még, mert már egyszer megesett velem, hogy a sok víztől mint ahogy fent említettem is bevizesedett, ödémásodott a lábfejem. Akkorára dagadt, hogy nem fért bele a cipőbe. De ez már vagy két éve volt.
2014. jan. 14. 15:45
 5/14 anonim válasza:
Sok vizet inni (tiszta, nem szénsavas vizet) nagyon egészséges dolog, úgy tudom, de túl nagy mennyiségben nem jó, egyszer hallottam már olyat is, ha 10 literrel megiszol egyszerre, az már halálos. Én több mint hatvan kiló vagyok, napi kb. 3 liter vizet iszok, nyáron eléri a 4 litert is. Szerintem fölösleges ennyit inni, túl sok, elég lenne napi 2-3 liter is.
2014. jan. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Utóbbbi vagyok. A vízzel tényleg nem lehet hízni.
2014. jan. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

első vagyok

baja nem lesz 4 liter viztől,de hizni sem fog,mert a gyomor folyamatosan vizzel lesz tele

2014. jan. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy mindig kívánom, megszomjazok, kiszárad a szám ! Igy lecsuszik az a 3-4 liter víz (sört, kólát, üdítőt soha sem iszok) A szénsavasat meg nem bírja a hasam, mindíg fáj, felfúvódok és tejérzékeny is vagyok.
2014. jan. 14. 15:49
 9/14 anonim ***** válasza:
Vércukrot mértek már? Az állandó szomjúság lehet cukorbetegség jele is.
2014. jan. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne írj hülyeségeket, ödéma nem alakul ki ettől.
2014. jan. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!