Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van olyan akármi ami a vércuko...

Van olyan akármi ami a vércukorszintet kiegyenlíti?

Figyelt kérdés
Nem tudom elhagyni a péktermékeket, amitől pulzusom az egekben van, mert a hiányára pattognak az erek a fejemben, szédülök, nehéz a fejem, zsibbad a kezem, fáj a mellkasom stb. és csak egyre rosszabb. Hiába pótolom más szénhidráttal az sem oldja meg. Igazából csak sejtem hogy ez vércukorszint ingadozás lehet, meg belgyógyon is valami hasonlót motyogtak. De csak találgattak.

2014. jan. 16. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Elhagyod, és némi idővel a szervezeted észhez tér.


Ahogyan az inzulinrezisztencia (és szénhidrátfüggőség) kialakul, úgy el is tud múlni. Főleg ha még időben kezelik.


De biztos hogy emlékezetes leszokás, mint bármely drog elhagyása ami fizikai függőséget okoz. Sok sikert kívánok hozzá, és persze sok zöldséget, zsírt és fehérjét.


Meg ilyenkor ugye megint végtelenül hasznos lenne ha az emberek nem csak futkosni járnának edzeni, hanem ismernének qigong gyakorlatokat. Amikor a szervezetünknek át kell állnia a megszokott rengeteg szénhidrátról a zsírégetésre, normális működésre az eléggé enervált, szédülős, fejfájós és ingerlékeny időszak.


De arra vannak a szexuális energiáink, hogy ne elpocsékoljuk őket, hanem (nyilván új élet létrehozására +) erősítsük, visszatápláljuk magunkat vele. Nem kellene mást tenni, mint a nehéz időszakban több intim tréninget végezni, és ez elviselhetőbbé tenné az átállást, gyorsítaná a hormonális alkalmazkodást..


De hát írhatok én a sok kocogó, flabeloszozó meg szobabicikliző nőnek, süketebb füleket már csak hallásvizsgáló intézetekben találnék :))

2014. jan. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Engem nagyon érdekel amit írsz, csak nem tudok róla semmit. Még nem is hallottam róla. Utánanézek neten is. De akkor azt mondod ezek ártalmatlan tünetek? Mert elég ijesztőek és hátráltatnak sok mindenben.

Köszönöm a válaszod igazán értelmesnek és hasznosnak tűnik.

2014. jan. 16. 11:38
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Arra egy pillanatig sem utaltam, hogy ártalmatlanok a tünetek.


Arra céloznék, hogy azzal az élet/táplálkozásmóddal amit sokan folytatunk ezek együtt járnak.


De a végét is tudjuk, milyen betegégekkel záródik (illetve még az életben mennyire lerontják az életminőséget).


De az egész körből ki lehet törni, és annyira nem is nehéz. Igazi ételeket kell megvenni a boltban/piacon (hús, zöldség, zsír, gyümölcsök) és hetek alatt képes már a szervezetünk új erőre kapni, onnantól pedig már csak az egyre jobb gyógyulás marad (a szervezetünk igazából öngyógyító, csak elég hatékonyan tudjuk nehezíteni ezt) :)

2014. jan. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Úgy értettem, hogy emiatt vannak akkor és megszüntethetők.

Szerintem megfogadom a tanácsaidat, mert ez már katasztrófa.

2014. jan. 16. 12:09
 5/5 A kérdező kommentje:
Már találtam is videós gyakorlatokat. Remélem tudom majd őket jól alkalmazni.
2014. jan. 16. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!