Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A vastól kialakulhat székrekedés?

A vastól kialakulhat székrekedés?

Figyelt kérdés

Részletesen: 1 hónapja elkezdtem szedni a Béres Cseppet, és pár napja olyan, mintha székrekedésem lenne, a székletem állagával nincsen semmi probléma, de azt vettem észre, hogy a mérete egy kicsit lecsökkent, pedig sokat táplálkozok, de igaz rendszeresen mozgok is, hallottam olyanról, hogy a vas akár székrekedést okozhat. Mennyire igaz ez? Vagy más eredetű a probléma?

Kérlek segítsetek értelmes válaszokkal! Előre is köszönöm!



2014. jan. 16. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
persze hogy okozhat de az hogy kicsit kisebb a mérete még nem székrekedés az a aszékrekedés amikor napokig nem tudzs menni vagy csak szenvedve jön pár bogyó. A vas köztudodttan okoz székrekedést, de ez nem az.
2014. jan. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen!
2014. jan. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor pár napig szüneteltessem a Béres Cseppet?
2014. jan. 16. 18:11
 4/5 anonim ***** válasza:

B éres csepp pontosan normalizálja a székletet.

Lehet, hogy olyat eszel ami ezt idézi elő. Talán nem iszol eleget, vagy sok fehérkenyeret eszel.

2014. jan. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez sztem sem szekrekedes, de az igaz, h a vas szekrekedest okozhat, es sötetre, feketesre szinezheti a szekletet. (Nem csak emiatt optikai csalodas, h kisebb a szeklet? :D )

Kevesebb mozgas, kevesbe egeszseges taplalkozas okozhat kevesebb szekletet sztem.

2014. jan. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!