Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Glicerin kúpot hányszor...

Glicerin kúpot hányszor használhatok egy héten, hogy ne szokjon hozzá a szervezetem és ne okozzon függőséget?

Figyelt kérdés

2014. febr. 2. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kell. Ezek csak pl. a szervezet kiszáradásával járó betegségek esetén válnak be, normál esetben semmi értelme. Biztosítani kell megfelelő étrenddel és napi ritmussal a a normál székletürítést.
2014. febr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Biztosítom és alapvetően nem is kemény, de volt egy időszak amikor székrekedésem volt és azóta annyira rágörcsölök minden alkalomkor (tudatilag), hogy képtelen vagyok kinyomni, valami visszatart. És mire sikerül, belém szárad!
2014. febr. 2. 13:46
 3/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? nő?,férfi?
2014. febr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

17 lány

Alapvetően nem kemény a székletem, csak valamiért nehezen jön ki. Szerintem nem merem kinyomni vagy túlstresszelem vagy én tudom.

2014. febr. 3. 16:49
 5/7 anonim ***** válasza:
ilyen idős korba nem jelent túl sok jót. suliba sokat stresszelsz?iszol eleget?
2014. febr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Rengeteget iszok.

Nem igazán! Inkább szerintem ezt a székelés dolgot stresszelem túl. A székletem nem is kemény...de ma se jött ki és kúppal kellett rásegíteni annyira nem merte a tudatalattiim átengedni. És nem kemény golyók jöttek ki vagy valami, hanem szép állagú, mondjuk fekete , de normál állagú széklet. Nem tudom, hogy jussak ezek túl..

2014. febr. 4. 17:00
 7/7 anonim ***** válasza:
privát?
2014. febr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!