Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem tudok enni, pedig kellene....

Aniko12345 kérdése:

Nem tudok enni, pedig kellene. Szerintetek menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete nem tudok enni, egyszerűen amikor 2falatnál többet eszem hányingerem van és nem megy le több. Pedig ennem kéne, nincs erőm semmire és koncentrálni sem tudok a feladataimra, szédülök, nehezem alszom el, és ha elalszm nehezen kelek fel, fáradtan. Azt hittem a stressztől lehet, vizsgák miatt, de már befejeztem őket, sokat pihenek, de semmi változás. Valaki hasonló helyzetben volt már? És mis segitett?

21/l


2014. febr. 6. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Bár én gimnazista vagyok, de nekem tavaly a gimnázium kezdete okozott hasonló stresszt, plusz a 2012 novemberi hosszú depresszív ködös idő. Itthon maradtam 2 hétig, sokat beszélgettem a szüleimmel, elmentem velük a bevásárlásra, nekem ez volt az igazi nyugalom.

15/F

2014. febr. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbálj meg valami meleg ételt (amit szeretsz) enni

Pl. valami finom zöldséglevest

Nekem attól biztos megjönne az étvágyam

2014. febr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó tanács. Egy finom zöldséglevestől még én is behánynék..


El kéne menni orvoshoz, barátom!

2014. febr. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Passiflora ***** válasza:

Én ilyen tünetekkel biztosan mielőbb elmennék orvoshoz, főleg, ha már két hete fennáll ez a helyzet, azok után is, hogy már vége a stresszesebb időszakodnak, mégsincs változás.


Eleinte biztosan próbálkoztam volna azzal, hogy minél gyakrabban eszem, még ha alkalmanként nagyon keveset is, és főleg könnyen emészhető dolgokat. De ennyi idő után már fontosnak tartanám, hogy kivizsgálják, hogy van-e esetleg bármi szervi oka ezeknek a tüneteknek, ha nincs semmi javulás.

2014. febr. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!