Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Most akkor mit ehetek? (liszté...

Most akkor mit ehetek? (lisztérzékenység)

Figyelt kérdés
A házi orvos azt mondta, hogy lehetséges, hogy lisztérzékeny vagyok, de a kórházba csak áprilisra kaptam időpontot. Addig, ha jól tudom nem lehet elkezdeni a diétát, mert akkor nem mutatja ki a teszt, de most akkor még 2 hónapig legyek folyamatosan rosszul minden egyes nap?

2014. febr. 21. 11:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Evidens, hogy 'diétázol'.
2014. febr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 bellobig ***** válasza:
Ma voltam gyomortükrözésen, ahol az orvos átnézte a néhány nappal ezelőtti vérképemet, és ebből azonnal azt mondta, hogy lisztérzékeny vagyok. Vett mintákat a tükrözés során, és azt mondta, ez valószínüleg megerősíti majd a diagnózist. Én egyébként fogyózom január 20-tól, mindettől teljesen függetlenül, 14kg-t fogytam, de azt mondta, ez nem befolyásolja a vizsgálat eredményességét.
2014. febr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A vizsgálat eredményét a sima diéta - magyarul fogyókúra nem befolyásolja, csak a gluténmentes diéta!
2014. márc. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy a sima diéta nem befolyásolja, én is a GM diétára gondoltam.
2014. ápr. 28. 11:29
 15/16 anonim ***** válasza:
És már jól vagy?
2014. ápr. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem igazán :S Múlt hét keddem voltam a dokinál, aki elküldött vérvételre, amire másnap el is mentem, és beküldött júni 2-ára ultrahangra is. Majd meglátjuk mi lesz. A diétától nem sok minden történt, suliba tudok menni annyit javult a dolog, de ugyanúgy megvannak a tüneteim.
2014. ápr. 28. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!