Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen következményei lehetnek...

Milyen következményei lehetnek, ha nagyon keveset iszom?

Figyelt kérdés
Nem tudom mióta, de arra eszméltem rá, hogy mindenki annyit iszik, veszik a suliba a 4 dl meg fél literes üvegeket és a nap végére vígan megisszák, még én egy nap tényleg baromi keveset iszom, le sem merem írni, maximum 3 dl levessel együtt meg ilyen gyümölcslevekkel meg nedvekkel max, de így, hogy fogok egy pohár vizet teát vagy akármit és megiszom, hát szinte sosem szoktam egyszerre..nyáron esetleg egy kicsit többet, akkor is egyszerre max megiszok egy-két dl-t és utána sokáig nem iszok megint egész nap semmit

2014. márc. 19. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Beteg leszel. Pl. vesekő, legrosszabb esetben rák.

Persze hosszú távon.

2014. márc. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 klopusz ***** válasza:
Alacsony vérnyomás, aminek következménye a szédülés, látászavar, koncentráció-zavar, fáradékonyság. Ha ezeket tapasztalod, folyadékbevitellel perceken belül helyrehozható.
2014. márc. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kiszárad a bőröd
2014. márc. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2014. márc. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!