Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Azok a sovány tinik, akik...

Azok a sovány tinik, akik sokat esznek, és még nem látszik meg rajtuk, később is soványak fognak maradni?

Figyelt kérdés
Nagyon sok sovány osztálytársam van, akik össze-vissza zabálják a csokikat, chipseket, sport semmi, de mégsem híznak meg. Ez így is marad náluk, vagy csak a fiatalságuknak köszönhetik?

2014. ápr. 4. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Előfordul, de semmi garancia nincs rá. Azért 30 felett már másképp működik az ember, főleg ha becsúszik egy terhesség is.
2014. ápr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 17-18 éves korom óta 52-53 kiló vagyok. Most múltam 46.

(Most is sokat eszem.)


N.

2014. ápr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, ez genetika.
2014. ápr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen emberek. De több olyan felnőttet láttam 30 fölött, akiken látszott ez az életmód, mivel aránytalanul "meghíztak". A lábuk sovány, csak van pocakjuk (ami így azért szembetűnik egy tök vékony testen), vagy egy kis úszógumi, vagy felül már szinte a bordái villognak de a fenekük/combjuk nagy.

Ez sajnos nagyon rossz, mivel mindenhol soványak, így a "problémásabb" részre terelődik a hangsúly. Pedig egyáltalán nem kövérek.

17/l

2014. ápr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 45 kiló voltam (170 magas) egészen a klimaxig, akkor felszedtem 20 kilót.
2014. ápr. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Genetika is lehet simán, én is relative vékony vagyok, 184 centi és 80 kiló, de -/+ 2 kilónál több ingadozást még sose sikerült elérni, pedig annyit eszek mint egy ló.
2014. ápr. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!