Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha nem veszem 100%-os komolysá...

Teutul kérdése:

Ha nem veszem 100%-os komolysággal a paleolit étrendet, de próbálok minél hűségesebb maradni hozzá, akkor melyik az a nem paleo köret, amelyiket leginkább megengedhetem magamnak?

Figyelt kérdés
Próbálom a paleolit étrendet követni, de szinte minden klasszikus köret tiltva van benne. Mivel a harcosok étrendjét is követem, így csak egy főétkezést tartok egy nap. Napközben nem eszek semmit, max egy-egy gyümölcsöt, de azt is ritkán. Így este a 4 órás túlevési ciklusban viszem be a tápanyagszükségletem nagyját. De akkor bőségesen eszek. Szeretném tudni, hogy mi az a köret, amivel ilyenkor "bűnözhetnék" egy kicsit.

2014. febr. 21. 18:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Attól függ, milyen húst eszel. Mamuthoz a vadrizs a legfinomabb, bölényhez a kukorica.
2014. febr. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Nokedli.
2014. febr. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

Felejtsd el inkább a paleolitot. Egyél rendes ételeket legalább napi háromszor. Így csak tönkre teszed a szervezetedet.

Nem kell egy bukott informatikus tanácsait követni.

2014. febr. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Julie S ***** válasza:
Én rizzsel "bűnöznék". De ez csak az én személyes preferenciám.
2014. febr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Szintiszoli123 ***** válasza:
93%

1. Szintén a rizst választanám.

2. A paleót nem Szendi Gábor "találta fel".

3. Kedves kérdező! Mennyire "jött be" a harcosok étrendje? Mik a tapasztalataid? Hogyan alakul a tested?


Köszönöm

2014. febr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szerintem is rizs a rendes köret amivel még lehet 'bűnözni' ha ezt akarsz.


Esetleg kukorica.


Vagy gluténmentes gabonák pl. hajdina..

2014. febr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Sowilo ***** válasza:
Barnarizs, hajdina, köles. Én az utóbbit preferálom.
2014. febr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek. :)
2014. febr. 26. 18:47
 9/16 anonim ***** válasza:
köles :) vagy csicsóka!
2014. febr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

A Jaminet házaspár Tökéletes egészség diéta c. könyvében ajánl burgonyát is. Ha elolvasod megérted miért. (De persze nem olyan mennyiségben, mint azt a nyugati étrenden élők fogyasztják.)

Ha tetszik is a könyvük én azért nem venném vissza az étrendembe, nagyon néha fogyasztok viszont rizst.

Mindenesetre a gluténtartalmú cuccoktól tartózkodj, azok okozzák a legtöbb gondot!

2014. máj. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!