Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az utóbbi időben több zöldsége...

Az utóbbi időben több zöldséget, gyümölcsöt eszek, multivitamint iszok, normális, hogy a székletem világos barna színű?

Figyelt kérdés

Régen ilyen középbarna volt, most nem hirtelen egyik napról a másikra, hanem szép fokozatosan elkezdtem egyre egészségesebben táplálkozni és világosabb lett a székletem. Persze továbbra is barna, csak világos barna. Egy nap múltkor pizzát is ettem és másnap újra közép-barna színű volt. Nem zsíros, nem ragadós.

Ez normális?


2014. ápr. 7. 18:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A jobb bordaív alatt jelentkező fájdalom, gyakori hányinger,hányás, emésztési zavarok főleg bizonyos ételek (zsíros,fűszeres)fogyasztása után.
2014. ápr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Akkor nekem ilyen bajom nincs. Köszönöm mindenkinek a válaszát! Szintiszoli123 remélem Neked sincs ilyen bajod, minden jót mindenkinek!
2014. ápr. 8. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!