Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudnátok olyan édességeket...

Tudnátok olyan édességeket írni, amiben nincs szénhidrát, vagy ha van, nagyon minimális?

Figyelt kérdés
Szénhidrátmentes diétán vagyok, nagyon jó, de vágyom egy kis édességre. Lehetőleg finom, de liszt és cukor nélküli ötleteket várnék. Néha eszem Norbi Update pudingot, de abban is van szénhidrát. Köszönöm :)

2014. ápr. 11. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
gyümölcskocsonya? :D
2014. ápr. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, szénhidrát minden édességben van. Egyél egy kis diabetikus csokoládét, vagy csinálj túrógombócot zabpehellyel, abban nincs olyan sok CH. De persze van benne...
2014. ápr. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jah, eszembe jutott még vmi. Keress paleo sütirecepteket a neten:) Bár azokban meg maglisztek meg gyümölcsök vannak, az is Ch...
2014. ápr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van, rosszul fogalmaztam, minimális ch mindenben van! :) a paleot megnézem, eszembe sem jutott. Köszi
2014. ápr. 11. 15:35
 5/6 Puliszkas ***** válasza:
Főzzél pudingot,édesítőszerrel,keverj csokikulimászt tejpor+ kakaó+édesítő+pici vízből,túrókrémet,tehéntúró+édesítő +tojássárga+citromhéjból,madártejet szintén édesítővel.Kereshetsz a neten Atkins és Dukan édesség recepteket.
2014. ápr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én mikor diétáztam vettem natúr joghurtott meg reszeltem almát bele s tettem bele folyékony édesítőt. Ez egy házilag elkészíthető gyümi joghurt.De más szénhidrát szegény gyümölcsből is készítheted. Vagy vegyél csokit ami diabetikus.Minimális szénhidrátra amúgy is szükség van a szervezetnek mert az izomból fog akkor a tested előállítani szénhidrátot.
2014. ápr. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!