Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tömegnöveléskor alkalmas a...

Tömegnöveléskor alkalmas a cukor ch bevitelnek?

Figyelt kérdés
A cukornak (kristály) ugyanis 99,98% a ch

2014. ápr. 15. 22:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem!!

elsősorban rizs és zabpehely

másodrangúak: főtt burgonya, durum és teljeskiőrlésű tészta, gabonák, hüvelyesek

2014. ápr. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Neked mondjuk glülóz alapú szénhidrát kell.


A kristálycukor fele fruktóz.

2014. ápr. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Zabpehely helyett jó a gabonapehely és/ vagy a müzli ( amit zacskóban lehet kapni)
2014. ápr. 16. 14:06
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen/nem.


A zab: keményítőt tartalmaz és fehérjéket, nagyon kevés zsírt. Nagyjából gluténmentes.


A müzlik/gabonapelyhek (müzli sok esetben cukrozott zab aszalt gyümölccsel..) már kevésbé valószínű hogy gluténmentesek, ugyan úgy keményítőből állnak ami ugye cukorrá bomlik le, hozzáadott cukor is lehet bennük (jellemzően) plusz adalékanyagok.


A zab is gabona, de legalább csak egy gabona. A gabonapelyhekben még külön van szemét, hogy ehetőbbek legyenek így azért valamivel még rosszabbak.

2014. ápr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Viszont hízáshoz értelmetlen kalóriának jók.
2014. ápr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én a nasekvik gabonapehelyre gondoltam. vagy ha minden féle képpen zabpehely akkor a natúr "ízt" hogy lehetne jobbá tenni?
2014. ápr. 16. 14:42
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem értem mit csinálsz.


Mindenképpen ócska sz.ar gabonákat akarsz enni? A nestlé a leggányabb undorító kaja multicég, hát edd a mocskát amit az emberek elé hánynak. Kicsit sem az a céljuk, hogy krónikus beteg emberek legyenek, csak éppen már csecsemők részére is cukrozott tejes f.ost gyártanak.


Edd. Vagy egyél zabot mint egy rágcsáló, de nem értem testépítő miért panaszkodik hogy sz.ar íze van a sz.ar kajának. A zab nem finom, ezt mindenki tudja. Neked a hús finom, meg a zöldségek, meg a friss gyümölcsök. Hát miért nem ezeket eszed akkor? Normális kajákat!


Cukrozd/édesítőzd meg a zabot, tegyél bele csokiaromás tejsavó proteint (mert az rohadt minőségi cucc) mint a testépítők, hogy ehető legyen a kajájuk, de hát ilyen tippeket már TESTÉPÍTŐ fórumokon biztos hogy olvastál, nem? :)

2014. ápr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem járok fórumokra. de majd kipróbálom az ízesítést. köszi
2014. ápr. 16. 14:49
 9/11 anonim ***** válasza:
Édesítő, fahéj, én volt hogy mákkal kevertem.. ettem én is zabot, hát múlandó szokás volt. Nézz testépítős fórumokat, mert elvileg abba a sportba kezdesz bele, talán egyszerűbb eleve ötleteket olvasni mint minden egyes kérdést kiírni :D
2014. ápr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak a kakaó vette el a zabízt, de persze van, aki szereti a zabot. (Kakaó alatt rendes kakaót értek, aminek a Nestlének igen nagy ívben nincs köze s addig jó.)
2014. ápr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!