Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi tegyek a kaja utáni vágy...

Mi tegyek a kaja utáni vágy ellen?

Figyelt kérdés

Egyfolytában ennék, nem tudok ellenállni az ételeknek, édességnek. Már amikor annyira tele vagyok,hogy éppen hogy nem durranok ki,még akkor sem tudok leállni az evéssel. Nem tudok kicsi adagokban enni,mert tuti hogy eszek még,akkor is ha jól laktam. édességet is minden nap eszem, egyszerűen képtelen vagyok nem enni. mit tudnék ez ellen csinálni?

(nem vagyok kövér, normális a testsúlyom,csak félek az elhízástól)

L/17



2014. ápr. 21. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ketogénezel? Eszel elég zsírt, ha ennyire éhes vagy?
2014. ápr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem csinálok semmilyen diétát, és úgy gondolom hogy elég zsírt eszem (talán többet is mint kellene)
2014. ápr. 22. 22:33
 3/6 A kérdező kommentje:
egy nagy evés (ebéd például) után rögtön rám jön, hogy ennék valami édességet. akkor is ha jól laktam.
2014. ápr. 24. 21:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igyál vizet, vagy gyümölcslevet. Akárhányszor ennél valami pluszt, igyál helyette egy nagy pohár vizet!
2014. ápr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Táplálkozz jobban, ketogén paleózz egy ideig.
2014. ápr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Iszol elég folyadékot ?

Eszel eleget ?

Sportolsz rendszeresen ?

Alszol eleget ?

2014. máj. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!