Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek vagy egyek szorulás...

Mit tegyek vagy egyek szorulás ellen?

Figyelt kérdés
Már hetek óta alig van székletem, ma a hasam is fájt, érzem hogy a beleim puffadtak meg nyom. Vegyek be hashajtót vagy mit egyek hogy elmúljon? Az a gond hogy nem iszom túl sokat sem, és eléggé ideges vagyok mindig, és rohanok mindig mindenhova.20évesen nem túl egészséges, akinek van tippe, az orvoson kívül, az írjon.
2009. szept. 16. 15:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szilvalekvár
2009. szept. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is szilvalekvár. Lefekvés elött vagy felkelés után egyél meg 3-4 evőkanállal. Ezt csináld kb 2-3 napig. Vagy egyél sok rostos gyümölcsöt és próbálj meg többet inni. Akár leves levét idd vagy vizet vagy rostos üditőket.

A banán is hatásos szokott lenni, de az inkább a f*st "fogja össze". :)

2009. szept. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
natúr danone activia joghurt. nekem attól mindig wcre kell mennem másnap :D
2009. szept. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen eszel rostos kaját pl: barna kenyeret, zöldséget, gyümölcsöt, magvakat és naponta megiszol minimum 2l vizet akkor minden nap lesz rendszeresen székleted és nem fogsz puffadni. A lekvár ideiglenesen jó, de nem ehetsz folyton, ha fontos az egészséged akkor ezeket kell fogyasztanod. Viaszat3: Mutasd a tányérod, szombatonként van, abból a műsorból sokat tanulhatsz.
2009. szept. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm, szoktam nézni a viasaton a műsort. Vettem gyümölcslevet meg aszalt szilvát. Az a baj hogy manapság ha az ember egészségesen akar étkezni az elég drága és nem futja rá mindig. Igyexem inni többet, meg gyümölcsöt.
2009. szept. 16. 17:46
 6/11 anonim ***** válasza:
nagyon igaza van az előttem szólónak, ugyanezeket irtam volna. szerintem az orvos többe kerül mint az egészséges kaja.
2009. szept. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nekem az jött be hogy mindig étkezés előtt (ebéd előtt) megeszek egy jó adag gyümölcsöt. Én most 26hetes terhes vagyok, és még ezidáig nem volt szorulásom.

Bár ez nem egy nap alatt oldja meg a gondot, de néhány nap múlva jó lesz és így ebéd után mindig meglátogatom a legkisebb helyiséget :-)

2009. szept. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szilvalekvár forralt tejbe keverve... Rémes íze van, de segít.
2009. nov. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
előző vagyok. a banán nem jó, mert szorulást okoz!!!
2009. nov. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hajdinamedál. Őrült magas a rosttartalma. A legkeményebb dugótól is megszabadít, és elérhető áron van.
2010. máj. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!