Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek ez már anorexia?

Szerintetek ez már anorexia?

Figyelt kérdés
Van egy 22 éves barátom, akit sajnos több éve nem láttam. Külföldön élek. Most, hogy otthon voltam találkoztunk és alig ismertem rá. De komolyan. Amikor utoljára láttam, akkor egy masszív majdnem 120 kg-os srác volt most meg alig lehet ráismerni. Nincs 60 kg sem és azt hangoztatja, hogy még fogyni szeretne. Nagyon aggódom érte. Ez már anorexia? Hogyan lehetne a tudtára hozni, hogy nem kell már fogynia?

2014. ápr. 22. 07:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy anorexiás. Lehet, hogy csak agyára ment a fogyókúrázás. Mond el neki, hogy egy srác bénán néz ki ha cingár. Mond el neki, hogy inkább kezdjen tömegelni újra, de izmot és nézzen ki úgy mint egy ember, ne úgy mint egy fonnyadt ropi, mert 120 kg-osan se vonzó egy srác de 60- osan se.
2014. ápr. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem. Az anorexia nervosa egy ennél összetettebb betegség, ennyiből nem állapítható meg.
2014. ápr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!