Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hány hétig ne egyek ahhoz,...

Hány hétig ne egyek ahhoz, hogy kórházba kerüljek?

Figyelt kérdés

Férreértés ne essék, nem akarok kórházba kerülni. Épp ellenkezőleg. Most koplalok, de nem akarom túlzásba vinni. A válaszokat köszönöm.

14/L



2014. ápr. 29. 00:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Tavaly én is kpróbáltam egy hülye tisztítókúra folyományaként. Egy hétig csináltam, semmi bajom nem lett, csak egyre jobban éreztem magam tőle.

De 14 évesen valóban nem kellene ilyen hülyeséget csinálnod. Az izmaidat fogod elveszíteni a zsír helyett, márpedig azok 4x annyi energiát emésztenek fel naponta, mint a ugyanannyi zsír. Ráadásul a koplalástól szorulásod lesz, amikor elkezdesz enni, + mivel a szervezeted most túlélő üzemmódba kapcsolt, amint enni kezdesz, minden csepp energiát zsír formájában fog elraktározni. Kell ez neked?

2014. ápr. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
a koplalás azért is hülyeség, mert lehet h hirtelen fogysz, de mivel nyilván élni akarsz, előbb utóbb némi kaját magadhoz veszel, a tested viszont az ínséges időszak után az első bevitt táplálékokat rögtön raktározza, szal hosszú távon csak jojo, hízás
2014. ápr. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!